Başlık
Başlık

Boyabatlıları Jet Ski ve Gondollarla Ne Zaman Karşılayacaksınız?

Boyabat belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın açıklamış olduğu  projesinden ses yok! Başkan Çakıcı’nın ” Boyabat’a  Butik Deniz” projesi Sinop ve Boyabat medyasında en iddialı proje olarak nitelendirilmişti. 

01 Ocak 2022 23 views 0

31  Mart 2019 Yerel seçimlerinde Boyabat’a  “Rubber Dam denilen lastik set modeli ile Kolaz çayında dört yüz metre uzunluğunda, Sinop’un denizinin butiğini Boyabat’a getirmiş olacağız. Boyabatlılarımızı jet ski ve gondollarla karşılamış olacağız” ifadesine yer veren  Boyabat belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın açıklamış olduğu  projesinden ses yok! Başkan Çakıcı’nın ” Boyabat’a  Butik Deniz” projesi Sinop ve Boyabat medyasında en iddialı proje olarak nitelendirilmişti. 

DENİZ BUTİĞİ İÇİN  SU NEREDEN KARŞILANACAK? 

Boyabatlıları jet ski ve gondollarla Ne Zaman Karşılayacaksınız?

Boyabat Kolaz Çayı Islah Projesini gerçekleştireceklerini  bu bölgede gondollar ve jet skiler ile gezileceğini ifade eden Çakıcı proje aşamasında olduğunu söylemişti. Başkan Çakıcının bu açıklamasının ardından  İYİ Partililer tarafın alay konusu haline getirdiği proje için, “Şefik Başkan yaparım dediyse yapar” diyen vatandaşlar, bu projenin ayrıntılarını hala merak ediyor. Aradan geçen 3 yıl gibi bir zaman zarfında konu ile ilgili hiç bir açıklama yapmayan Boyabat belediye başkanının proje üzerinde ne gibi bir çalışma yaptığı,  Kamuoyu tarafından hala merakla bekleniyor.

 

BAŞKAN ÇAKICININ  31 MART 2019  YEREL SEÇİMLERİNDE AÇIKLADIĞI PROJEDEN BİLGİSAYAR PROĞRAMI İLE HAZIRLATTIĞI GÖRÜNTÜLER 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler