Başlık
Başlık

Boyabatlı hacker Can Cebeci demokratların internet sitesinde bir bölümü ele geçirdi.

oyabatlı hackerdan Biden’ın partisine şok   Donald Trump’ın internet sitesinde yaptığı ‘hacktivist’ eylemle dünyanın konuştuğu Türk hacker bu kez ABD Başkanı Joe Biden’ın partisini şok etti.

02 Kasım 2021 0 views 0

Boyabatlı hackerdan Biden’ın partisine şok   Donald Trump’ın internet sitesinde yaptığı ‘hacktivist’ eylemle dünyanın konuştuğu Türk hacker bu kez ABD Başkanı Joe Biden’ın partisini şok etti. RootAyyıldız rumuzunu kullanan Sinoplu Can Cebeci demokratların internet sitesinde bir bölümü ele geçirdi.

Daha önce Amerika’nın İslam ve Türkiye düşmanlığı ile Fethullah Gülen’i teslim etmemesine tepki koymak için ‘hacktivist’ eylemler yaptığını açıklayan Can Cebeci ele geçirdiği fbconnect-stage.democrats.org adlı adrese de bir not bıraktı. Adresin daha önce Demokrat Parti’nin internet adresine giriş ve kayıt işlemlerinde kullanıldığı öğrenildi.

Haber merkezimize yazan RootAyyıldız rumuzunu kullanan Sinoplu Can Cebeci  Can Cebeci Okuyucularımıza söylemek istediğin var mı? Sorumuza ise “Benden Hepsine selam söyleyin” mesajı verdi

 

DAHA ÖNCEDENDE ADINDAN SÖZ ETTİRMİŞTİ.

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Vefat Edenler