Başlık

Boyabatlı Esnaflar İçlerini İYİ Partililere Döktü

Boyabat tarihi orta çarşıya giren İYİ Partili heyet yine küçük esnafın ülkeyi yönetenlere olan tepkisi ile karşılaştılar. Çarşı esnafı  İYİ Partili heyete ” Aylardı kapalıyız. Ne arayan ne soran var. Yardım için başvuruyoruz. Kriteriniz uymuyor diye ret ediyorlar. Esnafın faizlerinin silinmesini bekliyoruz.Sizler gibi bizi yönetenler neden gelmiyor

11 Şubat 2021 2 views 0

11 Şubat 2021  İYİ Parti  Genel Başkan Yardımcısı Ünzile  Yüksel başkanlığında, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Filiz Akyüz, Cengiz İşler, Kaan Eren  ve Partililer bugün   bir çok esnaf kitlelerinde iş yerlerinde ziyaret ettiler.

 

İYİ Parti Genel başkan yardımcısı ve milletvekilleri Boyabat esnafının   sorunlarını yerinde dinlemek için Boyabat Adnan Menderes bulvarında yaptıkları  ziyaretlerinde esnaflar adeta patladı. Bir çok esnaf  işlerin düşüklüğünden şikayetlerde bulunurken, bazı esnaflar”  ülkeyi yönetenlerin verecekleri yardımlardan geçtik Metrolar çalışıyor, Kayak Merkezleri çalışıyor. Kongreler full artı full yapılıyor.  4 kişilik masaya 1 müşteri alamıyoruz. paket servisler kurtarmıyor. Rahat bırakmıyorlar ki çalışalım.”ifadelerine yer vererek serzenişte bulundular.

Pandemi aylarında hükümet tarafından yüzüstü bırakılan esnafın hayalleri bu değildi. Pandemi ve ekonomik kriz esnaf için kabus oldu. Pandemi sürecinde aylarca dükkanları kapatılan esnaf aylarca desteksiz bırakıldı Boyabat tarihi orta çarşıya giren İYİ Partili heyet yine küçük esnafın ülkeyi yönetenlere olan tepkisi ile karşılaştılar. Çarşı esnafı  İYİ Partili heyete ” Aylardı kapalıyız. Ne arayan ne soran var. Yardım için başvuruyoruz. Kriteriniz uymuyor diye ret ediyorlar. Esnafın faizlerinin silinmesini bekliyoruz.Sizler gibi bizi yönetenler neden gelmiyor. Onlarda sizler gibi vatandaşın sorunlarını dinleyemezler mi? ” diye yakındılar.

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler