Başlık
Başlık

Boyabat TSO Başkanı Abdullah Genç Mazbatasını Aldı

Boyabat TSO Başkanı Abdullah Genç Mazbatasını Aldı Boyabat Ticaret  Sanayi Odası 20 kişilik  meclis üyelerinin kullandığı oyların çoğunluğunu alarak Boyabat TSO  yönetim kurulu başkanı seçilen Abdullah Genç   mazbatasını bugün Boyabat ilçe seçim kurulu başkanlığından aldı.

15 Kasım 2022 62 views 0

Boyabat TSO Başkanı Abdullah Genç Mazbatasını Aldı

Boyabat Ticaret  Sanayi Odası 20 kişilik  meclis üyelerinin kullandığı oyların çoğunluğunu alarak Boyabat TSO  yönetim kurulu başkanı seçilen Abdullah Genç   mazbatasını bugün Boyabat ilçe seçim kurulu başkanlığından aldı. Mazbata almaya gelen başkana Abdullah Genç’e  başkan yardımcıları Selver Özen ve Necati Sönmez’de eşlik etti

Boyabat Ticaret Sanayi Odasının 6 Kasım 2022 tarihinde yapılan seçimlerinin sonucunda mevcut Başkan Abdullah Genç güven tazeledi. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Emrah Aydın, yapılan seçimlerin hayırlı olması temennisi ile başarı dileklerinde bulunarak mazbatasını Başkan Abdullah Genç’e tevdi etti.

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Genç  basın mensuplarına yaptığı açıklamada;

“Odamızın tarihindeki en heyecanlı seçim sürecini geride bırakmış bulunuyoruz. Meslek Komitelerimizin, Meclisimizin ve Yönetim Kurulumuzun oluşumlarını tamamladık ve İlçe Seçim Kurulu Başkanımızdan mazbatamızı teslim aldık.

6 Kasım öncesindeki rekabet ve renkler artık geride kaldı. Bu günden itibaren tek tarafımız ve tek rengimiz, Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında üyelerimizle bir ve bütün olmaktır. Sizlerden aldığımız destekle ilçelerimizi için var gücümüzle çalışacağız.

Hangi renkten olduğuna bakmaksızın demokrasinin gereğini yerine getirerek %88’lik rekor bir katılımla gerçekleşen seçimlerimizde oy kullanmak için Odamıza gelen, değişime ortak olan tüm üyelerimize şahsım, ekibim ve Odamız adına teşekkürlerimi arz ediyorum, iyi ki varsınız!

Yeni dönemde sizlere ve ilçelerimize hak ettiğiniz hizmeti sunmak için yetkinliklerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası ortak gücümüz ve ortak paydamızdır, kapıları tüm üyelerimiz için arkasına kadar açıktır.

Seçimlerin hepimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Yönetim Kurulumuz ve Meclisimiz adına sizleri en içten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. “dedi

Abdullah GENÇ Boyabat Ticaret Sanayi Odası Başkanlığı yanı sıra TOBB Türkiye Toprak Sanayi Ürünleri Meclisi Üyesi, TOBB Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu Üyesi görevlerine de devam etmektedir

Boyabat TSO Başkanı Abdullah Genç Mazbatasını Aldı

Boyabat TSO Başkanı Abdullah Genç Mazbatasını Aldı1 Boyabat TSO Başkanı Abdullah Genç Mazbatasını Aldı3

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler