Başlık
Başlık

Boyabat Sinop Arasında Sis Beraberinde Kaza Getirdi

Sinop Boyabat istikametine aynı istikamete seyir halinde bulunan araçlar sisten trafik kazası yaptı trafik kazasında doblo araçta bulunanlar yaralandı

15 Eylül 2021 30 views 0

15 Eylül 2021 Sinop’tan  Boyabat istikametine aynı istikamete seyir halinde bulunan  araçlar sis nedeniyle trafik kazası yaptı. Meydana gelen trafik kazasında doblo araçta bulunanlar yaralandı. Yaralılar 112 sağlık ekipleri tarafından Boyabat 75. yıl devlet hastanesi acil servisine kaldırıldı.

Sıcakların etkisini yitirmesinin ardından bugün kendisini sağanak yağışa bırakan  Boyabat Sinop yolunda  yoğunluğunu  arttıran sis nedeniyle trafik akışı olumsuz etkilendi. Dranaz tüneli bölgesinde görüş mesafesi 15 ile 25  metre arasında değişti. 

Boyabat istikametine iş makinesi getirmekte olan tır’a  Tünel’den çıkış yapan doblo bir araç  yoğun sis nedeniyle daralan görüş mesafesini ayarlayamayınca arkadan  çarptı. Meydana gelen kazada Doblo araçta bulunanlar yaralandı. 

Yetkililer hava şartlarının değişmesi ile birlikte Sinop ve Boyabat arasında oluşabilecek sisten dolayı dikkatli ve tedbirli olmaları için sürücüleri uyardılar

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler