Başlık
Başlık

Boyabat Nurdağlı Doğalgaz Isı Sistemleri ve Su Tesisat Boyabat’ta Hizmetinizde

Boyabat Nurdağlı  doğalgaz ısı sistemleri ve su tesisat Zincirli Kuyu Mahallesi Hüsamettin Dayıbaş Caddesi eski hastane altında hizmetinizde… İletişim 0 534 0 65 81 96  –  0545 861 49 24 Boyabat/SİNOP

06 Mart 2021 77 views 0

Yılların  deneyim ve tecrübesini Boyabat’a getiren Boyabat Nurdağlı doğalgaz ısı sistemleri ve su tesisat Doğalgaz tesisat kurulumu, katı yakıt kalorifer sistemleri, merkezi ısıtma sistemleri, güneşten elektrik üretimi, güneş ısı sistemleri, geleceğin doğal ısı sistemi, su tesisat, yangın tesisatları, sıhhi mekanik tesisat kurulumu ile Boyabat’ta hizmetinize girmiştir.

Boyabat Nurdağlı  doğalgaz ısı sistemleri ve su tesisat Zincirli Kuyu Mahallesi Hüsamettin Dayıbaş Caddesi eski hastane altında hizmetinizde… İletişim 0 534 0 65 81 96  –  0545 861 49 24 Boyabat/SİNOP

  Boyabat Nurdağlı doğalgaz ve ısı sistemleri müşterilerinin talepleri doğrultusunda  tüm donanım ve alt  yapıya sahip olup, kurulum sonrası müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir

 

Doğalgaz Tesisat

  Boyabat Nurdağlı  doğalgaz sistemlerinde de verdiğimiz diğer hizmetlerde Yaşam ve çalışma alanı içi uygulamalar da konum, müşterilerimizin talepleri ve yüksek verimlilik bilinci ile hareket etmekteyiz. Konusunda uzman ve tecrübeli personelimizin de estetiğe verdiği önem bizi bölgemiz de lider kuruluş olma yolunda ilerletmeye devam etmektedir

 

Bina, daire içi, fabrika ve yaşam alanlarınızdaki sıhhi tesisat ihtiyacınızı kendi bünyemiz de projelendirip malzeme ve işçilik ihtiyaçlarınızı da taahhüt ve müteahhitlik hizmetlerimiz çerçevesin de kullanıma hazır bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

   Çevre ve varlıkların korunması konusunda yüksek hassasiyet duygusuyla projeler oluşturup, müşterilerimizi kaliteli malzeme, profesyonel işçilik ve uygun fiyatlar ile buluşturuyoruz.

 

Yangın Tesisatı

   Yangın Korunum ve güvenlik sistemleri  global düzeyde yaşam alanlarını ve sanayi tesislerini gerek can gerekse mal güvenliği açısından daha yaşanır ve güvenli hale getirebilmek için uzman mühendislik kadromuzun da çabalarıyla büyük bir titizlik ve çaba içinde değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Boyabat Nurdağlı  Doğalgaz Isı Sistemleri  ve su tesisat olarak sürdürebilir bir çevre, sağlık ve emniyet anlayışından taviz vermeden mühendislik çözümleri üretmek, yapılan çalışmaların gerek çevre gerek emniyet ve gerekse de sağlık açısından sonuçlarını önemseyen bir proje üretim anlayışı kurumsal düzeyde vazgeçilmez anlayışımızdır.

 

KATI YAKITLI KAZANLAR

Kalorifer kazanları alev ve duman borularına sahip olup, kazan boruları aynalara kaynaklı bir şekilde montajlıdır.
   Simetrik silindirik konstrüksiyonu ile kazanın basınç altındaki davranışları emniyet altına alınmakta ve kazanın basınç dayanımı göreceli olarak yükseltilmektedir.
   Özel açılarda kesilen kazan sacları ile kaynak sırasında oluşan termik gerilmeler tüm kazan yüzeyine homojen bir şekilde dağıtılarak kazan ömürleri uzatılmıştır.
 Kazanlarımız Gelişmiş karşı basınç teknolojisi ışığında, ülkemizin işgücü, otomasyon imkanları ve yerli malzeme kullanılarak Türkiye’ nin lider kuruluşlarının fabrikaların da üretilmektedir.
   ***Yerinde imalat esnekliğine sahiptir.
  *** Kolay taşıma imkanı sağlar.
  *** Ergonomik tasarıma sahiptir.

MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ

Merkezi Sistem Isıtma‘nın AvantajlarıMerkezi sistemin daire başına yatırım maliyeti, Bireysel ısıtma sistemine göre dörtte bir oranında daha ucuz. Merkezi sistem daha ekonomiktir. Merkezi sistemde yüzde 25 daha az gaz yakarsınız.

İhtiyaç duyduğunuz her durumda  Boyabat Nurdağlı  Doğalgaz Isı Sistemleri  su tesisat Teknik Servisi olarak yapmış olduğunuz talepleri karşılamaktayız. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler ve oluşturacağınız servis kaydı sayesinde taleplerinizi bizlere ileterek en kısa sürede geri dönüş elde edebilirsiniz. Kesintisiz destek hattımız 0 544  260 26 53 üzerinden gerekli olduğu her durumda servisimize ulaşım sağlayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Doğalgazda Kombi  Merkezi Sistemler

Apartmanlarda merkezi sistem veya kombi kullanımı farklı açılardan karşılaştırılabilir.
Merkezi sistem yalıtımlı binalarda ve maliyet paylaşımının doğru yapıldığı durumlarda uygun bir yöntemdir. Her daire istediği sıcaklığa tek bir merkezden ısıtılabilir. Bunu yapabilmek için dairelerde sıcaklık ayarı için kumandalar bulunmalıdır.
Merkezi ısıtma sistemlerinde kullanım suyu ısıtması sağlamak önemli problemlerdendir. Bunu çözmek için her dairenin kendi su ısıtma cihazına sahip olması ya da merkezi depolamalı sıcak su hazırlama yapılması veya kat istasyonları ile daire girişlerinde sıcak su hazırlama mümkündür.
Tüm bu yöntemlerinde kendi içinde avantajları ve dezavantajları mevcuttur.duvar tipi yoğuşmalı kazanlarla yapılan merkezi kaskat sistemleri ile ihtiyaç kadar enerji üretimi, verimli ve güvenli işletim, bakım kolaylığı, uzun ömür, küçük montaj alanlarında yüksek kapasite üretimi gibi çeşitli avantajlar sağlanabilir.
GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ELEKTRİK ÜRETİYORUZ
Çatınızda, bahçenizde  güneşten elektrik üretmek mi istiyorsunuz. Peki güneş enerjisi ile elektrik üretimi için nereden başlamalısınız ve bu süreçte dikkat etmeniz gereken hususlar nelerdir?
Öncelikle Boyabat’ta Boyabat Nurdağlı Doğalgaz Isı Sistemleri ve Su Tesisata mutlaka uğramalısınız.  Doğalgaz Isı Sistemlerine kurulum yapmayı düşündüğünüz çatınızda   veya kurmak istediğiniz yerde keşif yaptırabilirsiniz.

  Boyabat Nurdağlı  Doğalgaz ve Isı Sistemleri çatı üstü enerji sistem kurulumlarında A-Z’ye şu hizmetlerin hepsini yerine getirir:

  • Keşif,
  • Sistem tasarımı,
  • Elektrik dağıtım kuruluşu başvuruları,
  • Proje / onay süreçleri,
  • Ve bunlarla sınırlı değil, satış ve kurulum sonrası hizmetleri de bulunmaktadır,

 

Son yıllarda kullanımı büyük oranda artan ısı pompaları, tasarruf ve konforun yanı sıra çevreci özellikleriyle de tüketicinin ilgisini çekiyor. Geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan ısı pompaları ısıtma, soğutma ve sıcak kullanım suyu eldesini tek bir sistemle çözüyor. Su, hava ve toprak gibi yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanan sistem, özellikle doğal gazın olmadığı yerlerde mükemmel bir çözüm oluşturarak iklimlendirme sorununa Boyabat Nurdağlı  doğalgaz  ısı sistemleri ve Su Tesisat farkı ile   son noktayı koyuyor.

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler