Başlık
Başlık

Boyabat My Dürüm Ev İşyeri Paket Servisi Ve Seçkin Mekanı İle Hizmetinizde…

Boyabat My Dürümcü Hizmetinizde… Adnan Menderes Bulvarı Kent meydanı karşısı Alo ev işyeri paket servis 0 368 485 82 32 Boyabat/SİNOP
Damak zevkinize hitap ediyoruz

02 Haziran 2021 7.104 views 0
Boyabat my dürüm hizmetinizde, Et ve Tavuk döner çeşitleri ile,  Baylar, bayanlar, gençler, çocuklar bu eşşsiz lezzeti tatmanız için sizleri Kent meydanındaki karşısındaki my dürüm  iş yerimize davet ediyoruz.  Siz gelemezseniz de biz ayağınıza getiriyoruz. 0368 385 82 32 numaralı telefondan My dürüm sipariş hattına siparişlerinizi vermeniz yeterli. Kuryelerimiz aracılığı ile en kısa sürede adresinize ücretsiz ve sıcak teslimat yapıyoruz.
İster ekmek arası, ister dürüm, ister et, ister tavuk, özel sosumuz ile My dürümün eşsiz lezzetini tatmaya davet ediyoruz.
******Boyabat My Döner, insan sağlığına gösterdiği önemi, iş yerimiz bünyesinde mesleğinde uzman kadrosu ile yaprak döner ile dikkatli bir şekilde yemenizi tavsiye edebileceğimiz bir et ve tavuk dönerdir.  Çünkü parmaklarınızı ısırabilirsiniz. Deneyimli ustamızın sizlere özel hazırladığı  İskenderi tatmadıysanız büyük bir kayıp.Sizleri Boyabat My Dürüme tekrar davet ediyoruz.

Boyabat My Dürüm Bir Lezzet Klasiği

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler