Başlık
Başlık

Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Polis ve Jandarma Denetim Noktalarını Yerinde İnceledi

17 Günlük kapanma nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasaklarında polis ve jandarma güvenlik güçleri gün boyu Boyabat ve köylerinde denetimlerini aralıksız sürdürdü. Yapılan denetimleri Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin incelemelerde bulundu.

30 Nisan 2021 13 views 0

Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Polis ve Jandarma Denetim Noktalarını Yerinde İnceledi   Türkiye’de Coronavirüs tedbirleri kapsamında dün 19.00 itibarıyla, 17 Mayıs sabah saat 05.00’e kadar 17 günlük tam kapanma süreci başladı.

17 Günlük kapanma nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasaklarında polis ve jandarma güvenlik güçleri gün boyu Boyabat ve köylerinde denetimlerini aralıksız sürdürdü. Yapılan denetimleri Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin incelemelerde bulundu. Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ” Saatlerdir denetim yerlerinde incelemelerde bulunuyoruz. Boyabat halkımız 17 günlük kapanma kurallarına  yeterli derecede uyuyor. Hep birlikte bu zorlu süreci aşacağız  Halkımıza duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerine yer verirken,  İlçe Emniyet Müdür V. Erdal Kopar, İlçe Jandarma Bl. Komutanı Jand. Üstteğmen  Nihat Aydın’da Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin’e eşlik ettiler

17 günlük kapanma sürecinde doğrudan vatandaşın ihtiyaçlarına yönelik faaliyet gösteren sağlık, üretim, imalat, tedarik, bakkal, manav gibi işyerleri ve buralarda çalışanlar kısıtlamadan muaf olacak.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler