Başlık

Boyabat İtfaiye kavşağında meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı

Saat 14.00 sıralarında 57 AZ 147  plakalı traktör ile aynı Boyabat istikametine seyir halinde bulunan 57 DF 054 plakalı otomobil traktöre  çarptı. Çarpmanın şiddeti ile savrulan traktör yol kenarında bulunan aydınlatma direğine çarparak durabildi.

18 Ocak 2022 0 views 0

18 Ocak 2022 Boyabat İtfaiye kavşağında meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı

Edinilen bilgiye göre,      Saat 14.00 sıralarında 57 AZ 147  plakalı traktör ile aynı Boyabat istikametine seyir halinde bulunan 57 DF 054 plakalı otomobil traktöre  çarptı. Çarpmanın şiddeti ile savrulan traktör yol kenarında bulunan aydınlatma direğine çarparak durabildi. Traktöre çarparak dönen otomobil sağ tarafından darbe aldı. Otomobilde bulunan 2 kişi yaralandı. Olay yerine intikal eden 112 sağlık ekipleri yaralılara kaza yerinde yaptıkları ilk müdahalenin ardından tedavileri için Boyabat 75. yıl devlet hastanesi acil servisine sevk edildi. Kazayı merak ederek kaza yerine gelen vatandaşları 2. bir kazaya meydan verilmemesi için anonslar yapılarak vatandaşlar uyarıldı. 

Olay yerine gelen trafik ekipleri  kaza alanında yol güvenliğini sağlarken, araçların kaldırılması için trafik akışını bir süre durdurdular.

 

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler