Başlık
Başlık

Boyabat Huzurevi Huzur Veremedi..!

Boyabat Huzurevi Huzur Veremedi..! Dönemin belediye başkanı tarafından 3 Eylül 2016 tarihinde şatafatlı bir şekilde temel atma töreni düzenlenen 90 yataklı Boyabat Huzurevi huzur veremeden çürüyor..

26 Eylül 2022 15 views 0

Boyabat Huzurevi Huzur Veremedi..!

Dönemin belediye başkanı tarafından 3 Eylül 2016 tarihinde şatafatlı bir şekilde temel atma töreni düzenlenen 90 yataklı Boyabat Huzurevi huzur veremeden çürüyor..

Biri çıkıp da huzurevi inşaatına ne oldu? Niçin bitirilemedi diye sormuyor veya soramıyor!

O zaman biz soralım? “Hayırseverlerin yardımıyla yapılacak olan huzurevi niçin tamamlanamadı? Hayırseverlerden gerekli olan maddi desteği mi alamadınız? Aldıysanız eğer bu parayı nerede kullandınız?. Kullanmadıysanız huzurevi inşaatı niçin durdu.” Bir belediye, hayırseverlerin katkı sağladığı bir huzurevi inşaatını bile tamamlayamıyorsa, bu onların beceriksizliğini gösterir.. 6 yıl içinde bir çivi dahi çakılmayan huzurevi inşaatında, demirler ve diğer malzemeler çürümüş. Konteyner ve inşaat sahası da harabe bir halde.. Yazık değil mi o malzemelere.. Bunun hesabını kim verecek?

Sayın Başkan Coşar, huzurevi inşaatını bitirme görevi size düştü.. Huzurevinin temelini atan başkan zamanında sizde meclis üyesiydiniz.. “Giden gitti, kalan sağlar bizim” misali, bu huzurevinin 6 yıldır niçin bitmediğini Boyabatlı hemşehrime, başkanlık koltuğunda oturan biri olarak sizin açıklamanız lazım.. Eğer belediyenin yarım kalan işlerini seçime kadar yetiştiremezseniz, AK Parti’nin işi zor.! Hem genel, hem de yerel seçimlerde.. Dost acı söyler..

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler