Başlık
Başlık

Boyabat Halkı Laf Değil, Hizmet Bekliyor

sizler şayet Boyabatlı çocuklarının ve vatandaşlarının oyun alanlarını, mahalle sakinlerinin  dinlenme banklarını yani bu kadar basit işleri  yapamayacak kadar aciz bir durumdaysanız, o koltuğu hala neden meşgul ediyorsunuz? 

01 Ağustos 2021 11 views 0

31 Temmuz 2021 Boyabat Kumluk Mahallesi Öğretmen evi arkasında bulunan  çocuklar için oyun alanı  ve dinlenme alanı tadilat yapılamayınca çareyi kaldırmakta buldular. Çevre sakinleri tarafından kullanılan -çocuk oyun alanı  ve dinlenme yeri  kaldırıldı.

Boyabat belediyesi tarafından yapılarak hizmete sunulan yıllardır kullanılan  çocuk bahçesi ve dinlenme yerinde oyun alanları ve oturma yerleri eskiyince yenisini yapamayan veya yapmak istemeyen  belediye, harabeye dönmüş malzemeleri  tadilat yapıp  hizmete kazandırmak yerine kaldırdı

Boyabat halkı seçimlerde sizleri mahcup etmeyerek neredeyse 2000 oy fark ile sizleri o makamlara  layık gördü. Ve tekrar seçti.

Boyabat halkı sizleri hizmet için seçti. Sizlerde hizmet vereceğiz diye seçildiniz. Asli görevlerinizi unutmayınız…

 

Kamuoyu adına soruyoruz…

 

Güçlü belediye yetkilileri sizler o makamda protokol için mi, hizmet için mi oturuyorsunuz? YILLARDIR BURALAR HARABE VE REZALET VAZİYETTE DURUYOR.

Çamlıca mahallesinde halkın yoğun olarak kullandığı parklar, çocuk oyun alanları, Cezaevi arakasında bulunan dinlenme yeri,  Çamlıca mahallesinde bulunan dinlenme yeri, Alpaslan Türkeş Parkı haberde resimlerini paylaştığımız çocuk oyun alanı ve dinlenme yeri, sağlıklı yaşam merkezinin bulunduğu alan, yıllardır  utanılacak vaziyette  dururken, sizler şayet ilçenin çocuklarının ve vatandaşlarının oyun alanlarını, mahalle sakinlerinin  dinlenme banklarını yani bu kadar basit işleri  yapamayacak kadar aciz bir durumdaysanız, o koltuğu hala neden meşgul ediyorsunuz?  

YAPILAMAYAN BU ALANDA ARTIK BOŞ

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık
Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler