Başlık

Boyabat Hal Yerinde Zabıta İle Polemik Yaşayan Pazarcı Kasalarla Meyveleri Yola Saçtı

Boyabat hal yeri girişinde bir pazarcı esnafı ile zabıta arasında yaşananlar çevredekileri şaşkına çevirdi. Manav ve ailesi içinde meyve dolu kasaları yolun ortasına saçtı.

21 Haziran 2021 22 views 0

21 Haziran 2021 Boyabat hal yeri girişinde bir pazarcı esnafı ile zabıta arasında yaşananlar çevredekileri şaşkına çevirdi. Manav ve ailesi içinde meyve dolu kasaları yolun ortasına saçtı.

Belediyesi Zabıta ekipleri ile  sebze meyve satan halyeri esnafı arasında anlaşmazlık çıktı. Anlaşmazlık büyüyerek sözlü münakaşaya  dönüştü. Aşırı derecede sinirlenen esnaf ve ailesi sinirlerine hakim olamayan pazarcı ve ailesi tezgahta bulunan kayısıları ve şeftalileri kasalarla beraber savurarak işyerinin önüne attılar  “Yeter Bize  yazık değil mi ?” Bu Nereye Kadar, Bıktık La?” ” Yazıklar Olsun”” Bıktım Laaann!!!  diyerek feryat ettiler. Olay yerine gelen polis ekipleri vatandaşları  sakinleştirmeye çalışırken, zabıta ekipleri ise, olayı soğukkanlılıkla izlediler. Kendini kaybederek kasaları fırlatan esnafı olay yerine gelen polisler sakinleştirdi. Her iki tarafta birbirinden şikayetçi olunca  polis merkezine intikal ettiler

 

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler