Başlık

Boyabat Gülleboğlu İnşaat Gayrimenkul Emlak ve Danışmanlık Sizlere Uygun, Doğru Ve Kârlı Yatırımlar Sunuyor

Gülleboğlu İnşaat  Gayrimenkul Emlak ve Danışmanlık Emlak  Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler, Satılık Arsa – Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmet vermektedir.  Adnan Menderes bulvarı Bir tat otel karşısı İletişim 0 543 880 10 57 Boyabat/SİNOP

22 Mart 2021 22 views 0

Gülleboğlu İnşaat Gayri Menkul Emlak ve Danışmanlık firması olarak topraktan başlamış olduğumuz inşaatlarımızda müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda yapılar inşaa etmeye devam ediyoruz, Konut veya ticari amaçlı gayri menkul yatırımlarınızda yıllara dayanan sektör bilgi ve tecrübelerimiz ile sizlere en uygun ve kârlı yatırımlar konusunda danışmanlık hizmeti vermeye; daire, dükkan,arsa, Müstakil Ev ve kiralık daireler gibi farklı gayrimenkul ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetlerimiz ile ticari hayatımıza devam etmekteyiz.

 

Ayrıca Gülleboğlu İnşaat Emlak Danışmanlık olarak müşterilerimize kapsamlı, profesyonel inşaat taahhüt ve müteahhitlik hizmetleri sunmaktayız. Bunun yanı sıra Yapı işlerinizin temelden iskan aşaması tamamlana kadar müteahhitlik veya danışmanlık hizmetlerimiz için sizleri ofisimize çayımızı içmeye ve tanışmaya bekliyoruz.

 

Gülleboğlu İnşaat Emlak başarılı, istikrarlı bir şekilde hizmet vermeye, kaliteli, şeffaf ve dürüstlük prensibiyle çalışmayı misyon edinmiş ve müşteri memnuniyeti, güler yüzlü hizmet ve kazançlı yatırım konusunda sizlere bir telefon kadar yakınız.

 

Gülleboğlu İnşaat Emlak Danışmanlık olarak Siz değerli müşterilerimizin göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakalarınızdan dolayı teşekkür eder, geçmişte yapmış olduğumuz projelerimizin bundan sonraki ticari hayatımızda yapacağımız projelerin teminatı olarak görüyor ve Gayri menkul satışlarınızı en kısa sürede neticelendirebilmek adına Ülkemiz genelinde kurumsal firmalar ile çalışarak bugün olduğu gibi yarında sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Gülleboğlu İnşaat Gayrimenkul Emlak ve Danışmanlık doğru tercihiniz olacaktır.

Gülleboğlu İnşaat Gayrimenkul Emlak ve Danışmanlık Adnan Menderes bulvarı, Küçükbaş İş Merkezi. Şamlı Kuyumculuk altı. Boyabat/SİNOP

Detaylı bilgi ve Danışmanlık hizmetleriniz için irt tel: 0 543 880 10 57 (Fatih GÜLLEB)

 

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler