Başlık

Boyabat Esnafını Yeni mi Hatırladınız?

Boyabat berber esnaflarından ve Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan yardımcı Suat Ayhan ile  Boyabat Sanayi sitesi esnaflarından Şükrü Baş yarışıyorlar.

19 Ocak 2022 1 views 0

22 Ocak 2022 Cumartesi günü yapılacak oda başkanlık seçimine Boyabat berber esnaflarından ve Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan yardımcı Suat Ayhan ile  Boyabat Sanayi sitesi esnaflarından Şükrü Baş yarışıyorlar.

Haber merkezi olarak her 2 adaya başarılar dileriz…

 

Sayın Esnaf ve Sanatkar Odası Başkan Yardımcısı Suat Ayhan 3 yıldır Boyabat Esnaf ve Sanatkar Odası yönetimindesiniz ve başkan yardımcılığı görevini yürütüyorsunuz.. Ve yıllardır oda yönetimindesiniz. 

 

 

Kamuoyu adına soruyoruz..

BOYABAT ESNAFINI YENİ Mİ HATIRLADINIZ?

2 Yıldır Cornavirüsle kapanan esnafın,  2  yıldır  kaç defa  bir sorununu dinlediniz? 3 yıldır hangi esnafın ve sanatkarın sorununu dile getirdiniz? 3 Yıldır oda olarak hangi yaraya parmak bastınız?   2 Yıldır bir çok esnafımız virüs nedeni ile kepenk kapattı  hangi sorunlarını dile getirdiniz? Hangi sorunu yetkilileri götürdünüz? Yıllardır Esnaf ve Sanatkar Odası yönetiminde  esnaf için neler  yaptınız?

Bol kazançlar dileriz. Fakat bir atasözümüz derki 3/4 karpuz bir koltuğa sığmaz. Bu nedenle siz  Berberlik mi yapacaksınız? Boyabat’ın en büyük mahallesine  Muhtarlık mı yapacaksınız? Kazanırsanız Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Başkanlık mı yapacaksınız? 

Başka hangi STK yönetimindesiniz… Veya girmeyi planlıyorsunuz

KAMUOYU ADINA AÇIKLAMA BEKLİYORUZ…

 

 

 

 

 

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler