Başlık

BOYABAT ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI ŞÜKRÜ BAŞ MAZBATASINI ALDI.

aşkan Şükrü Baş, “Odamızın genel kurulunu tamamladık. Genel kurulun ve seçimlerimizin olağanüstü katılım ve güzellikte demokratik bir ortamda geçmesindeki katkılarından dolayı başta üyelerimize, yönetim kuruluma ve aday olan arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi

25 Ocak 2022 0 views 0

22 Ocak 2022 tarihinde yapılan Boyabat  esnaf ve sanatkarlar odasının genel kurul ve seçimi ile ilgili başkan Şükrü Baş değerlendirmelerde bulundu.

 

Başkan Şükrü Baş, “Odamızın genel kurulunu tamamladık. Genel kurulun ve seçimlerimizin olağanüstü katılım ve güzellikte demokratik bir ortamda geçmesindeki katkılarından dolayı başta üyelerimize, yönetim kuruluma ve aday olan arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Seçimler, demokrasinin olmazsa olmazıdır. Medeni insanların hür iradelerini kendilerini temsil edecek kişi veya kişileri özgür bir biçimde seçmeleri insanlık adına yaraşır bir olgudur. Seçim çalışmaları esnasında yaşanan, seçimle ve odamızla alakası olmayan kişi veya kişilerin makamlarını, bulundukları konumların ağırlıklarını taşıyamadan, üyelerimiz üzerinde baskı oluşturmaya çalışmaları, ayrıca asılsız dedikodu faaliyetlerinde bulunmaları kamu vicdanını yaralamıştır. Menfaat odaklı bu tip insanlar maalesef her seçimde ve her zaman ortaya çıkmış ve çıkacaktır. Odamız ve üyelerimizin huzurunu bozmak için yoğun çaba sarf eden bu gruba, genel kurula katılan tüm üyelerimiz sağduyusuyla gerektiği şekilde en iyi cevabı vermiştir. Mensubu olduğumuz çatı altında siyasi beklenti, özel çıkar ve art niyetli kişi ve kişilere prim vermedik. Dönem içerisinde kendilerine gereken cevabı üyemiz adına verdik. Bundan sonrada vereceğiz. Bireyler kazanılanın değerini, kaybedilenin de hesabını verebildiği ve tahammül edebildiği müddetçe düzgün insandır. Artık seçim bitmiştir. Sıra çalışma zamanıdır. Esnaf ve sanatkarımızın sorunlarına ve beklentilerine cevap vermek ve çözüm bulmak projelerimiz üzerinde aynı hızla çalışmamız gerekmektedir. Bu vesile ile genel kurulumuzun ve yapılan seçimimizin esnafımıza huzur, barış, bereket ve hayırlar getirmesini diler, bize oy veren veya vermeyen tüm üyelerimizin bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hak ve menfaatlerini koruyacağımızı taahhüt ederim.
Saygılarımla.” diyerek düşüncelerini dile getirdi. Son olarak tüm esnaf ve sanatkar arkadaşlarımızı odamıza istişareye ve çayımızı içmeye davet ediyorum dedi.

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler