Başlık
Başlık

Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Baş Startını Verdi

2.5 Aydır görevde bulunan Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Baş  seçildiği günden bugüne kadar esnaf ziyaretlerini  tamamladı. Ziyaretler ardından sorunların masaya yatırılması bekleniyor.

06 Mayıs 2022 69 views 0

2.5 Aydır görevde bulunan Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Baş  seçildiği günden bugüne kadar esnaf ziyaretlerini  tamamladı. Ziyaretler ardından sorunların masaya yatırılması ve sorunların yetkili mercilere iletilmesi  bekleniyor.

Kısa süre içinde neredeyse tüm esnafları tek tek ziyaret eden, yer yer bazı yerlerde de Boyabat İlçe Kaymakamı Enver Yılmaz ile bu ziyaretleri gerçekleştirerek esnaf kitlelerinin sorunlarını dinlediler. Geçtiğimiz ramazan ayında kendi mülkleri olan ve bakımsızlıktan yaşanmaz hale gelen bina içinde tadilatlar yaparak, binanın Boyabat esnafına yakışır bir hal almasını sağaldı. Yine edinilen bilgiye göre, Boyabat Esnaf  Sanatkarlar Odası olarak  2 öğrenciye burs imkanı, ramazan ayı içinde maddi imkanları sorunlu olan bazı ailelerin bakkal alışveriş çekleri ve birçok yardımlaşmalar ile odanın etkinliğini hızlandırdılar. Saha çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Başkan Şükrü Baş’ın  sorunların çözümü için somut adımlar atacağı esnaflar arasında konuşulmaya başlandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler