Başlık

Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Basın Açıklaması

Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Genel Kuruluna az bir süre kala aday Şükrü Baş ve yönetim kurulu üye adayları bir araya geldi.

16 Ocak 2022 0 views 0

Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası adayı Şükrü Baş ve listesindeki yönetim kurulu üye adayları basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Genel Kuruluna az bir süre kala aday Şükrü Baş ve yönetim kurulu üye adayları bir araya geldi. Baş, bu süreçte esnafın en iyi şekilde temsil edilmesi gerektiğini ve 22 Ocak tarihinde yapılacak olan seçimde, esnaf ailesi için yeni bir sayfanın açılması gerektiğini belirtti.
Baş, “Esnafımız büyük bir aile, esnaflarımızın menfaatlerinin korunması ve en iyi şekilde temsil edilmeleri gerekiyor. Artık değişim şart” dedi.

 

 

Esnaf ve sanatkarlarımızın sorunları konusunda nelerin yapılması gerektiğini, nelerin eksik olduğunu ekibimizle birlikte yaptığımız titiz çalışmalar sonucunda tespit etmiş bulunmaktayız. Yaptığımız istişareler neticesinde esnafımız için kısa ve uzun vadeli projelerimizi hazırladık, göreve geldiğimiz takdirde de tüm bunları hayata geçireceğiz. Değişen ve gelişen çağda artık teknoloji hayatımızın tam ortasında yer almakta. Bu bilinç ile üyelerimizin odamıza gelmeden işlemlerini halledebileceği, şikayet ve önerilerini sunabileceği WEB PORTAL hizmetini devreye alacağız. Meslek grupları içerisindeki sıkıntıları, eksiklikleri giderebilmek adına, belirli dönemlerde ESNAF GÜNLERİ adı altında istişare toplantıları yaparak, sorunları tespit edip, ilgili kurum ve kuruluşlara aktararak takipçisi olacağız. İmkanlarımız çerçevesinde doğal afetlerde maddi manevi zarar gören esnaflarımıza destek vermek, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize burs ve kamu yararına faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum projelerine DESTEK olacağız. Maaş için değil hizmet için geliyoruz. Şahsım ve üye adaylarım da dahil olmak üzere bu konuda hassasiyet göstereceğiz. Alacağımız maaşları esnaf çocuklarının eğitimine katkı sağlamak adına BURS ve çeşitli giderlere harcayacağız.

 

 

Aday çalışmalarım süresince asılsız pek çok söylem duyduk, duymaya da devam ediyoruz. Bu tür ithamlar hem şahsımı hem de kadromdaki arkadaşlarımı zan altında bırakmaktadır. Buradan bir kez daha yineliyorum. Mevcut oda çalışanları ve memurları hizmet yerlerinde kalmaya devam edecektir, bu konuda herhangi bir değişiklik kesinlikle yapılmayacaktır. Hep birlikte uyum, birlik ve düzen içersinde çalışacağız. Dürüst, ahlaklı ve etiğe dayalı bir yönetimi temsil etmeye geliyoruz.

 

 

Çıktığımız bu yolun öncelikle emektar esnaf ve sanatkarlarımıza, sonrasında ise Boyabat’ımıza hayırlı olmasını temenni ederim.

Amacımız bütün esnaf ve sanatkarlarımızın birlik ve beraberliğini sağlayarak haklarını korumak, gelişimlerine katkı sağlamak, gün itibariyle yaşanan sorunların üstesinden gelmek, işi, aşı ve ailesi için mücadelesini sonuna kadar sürdüren ve savunan esnaf ve sanatkarlarımızın, en güçlü şekilde temsil edilebilmesini ve hak ettikleri değeri görebilecekleri bir yapıyı inşa etmektir.

 

 

Buradan siz değerli esnaf ve sanatkarlarımızı önümüzdeki seçimli genel kurulumuzda buluşmaya ve değişime katkı sunmaya davet ediyorum. Bu hizmet yarışında aday olan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Yönetim
Başkan Şükrü Baş
Ahmet Bıyıklı
Hasan Bağcı
Recep Abdurrahman Öner
Nazım Temizkan
Süleyman Yalman
Tahsin Kastarcı

Süleyman Baş
Necati Baytaş

Mustafa Halıcı

Abdulkadir üner

Güngör Hazer
Mustafa Atakoğlu
Murat kara

Ahmet Cısdık
Hasan Etçi
Şafak Karatay

Aysun Zeytünlü
Erman Aşcı
Hanife Kolazlı

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler