Örnek Resim

logo

Boyabat Belediyesi Bu İddialara Cevap verebilecek mi? Boyabat Belediyesinin Yedaş’a Borcu Var mı?


admin
ezgifm@hotmail.com

Boyabat’ta son günlerde konuşulan Boyabat Belediyesi ile ilgili iddiaların gerçek olup, olmadığı ile ilgili kamuoyu adına yetkililerden bilgi istiyoruz ve sorularımıza cevap bekliyoruz.

boyabat-kuryap-isi-sistemleri-taksitle-dogalgazkefilsiz-senetsiz-evkalmayacak.gif

– Boyabat Belediyesine ait mezbaha, yarı olimpik yüzme havuzu, hamam ve belediyeye ait umuma açık bazı yerlerin elektrikleri , Boyabat Belediyesinin elektrik borcu yüzünden Yedaş tarafından kesildi mi?

– Şayet elektrikler Yedaş tarafından borç nedeniyle kesildi ise, şu an açık ve kullanımda olan bu yerlere elektrikler borç ödendiği için mi verildi, yoksa başka bir çözüm yolu mu bulundu?

– Elektrikleri borç nedeniyle kestiği iddia edilen, Saraydüzü-Durağan Kavşağında bulunan Yedaş binasının önünde bulunan kamera kayıtlarına göre, hiç bir çalışma yapılmadığı halde Belediyeye ait kepçe neden Yedaş girişini ve Yedaş otopark girişinin önünü çalışma yapıyormuş gibi kazdıktan sonra o vaziyette bırakıp gitti?

– Uzun süredir renkli görüntülerin yayıldığı Boyabat Erenlik tepesinde bulunan seyir kulesinin ışıkları neden bir kaç gündür yanmıyor?

– Madem bizim elektriklerimizi borcumuz nedeniyle kastiler, gidin Yedaşın önünü kazın bir kać gün öyle kalsın dediğiniz doğru mu?

– Boyabat Belediyesinin Yedaş’a 700 bin lira dolayında elektrik borcu olduğu iddia ediliyor. Boyabat Belediyesinin Yedaş’a iddia edildiği gibi 700 bin lira elektrik borcu var mı?

– Eğer bu borç miktarı doğru ise, Ankara’yı dahi rahatsız edecek kadar yüklü meblağdaki bu borcu yapmayı nasıl başardınız?

– Yedaş binasının bu güne kadar olan su aboneliğini, inşaat aboneliği olarak kullandığını bahane ederek Yedaş binasının suyunu kestiniz mi?

Boyabat Haber Gazetesi ve Ezgi Fm Haber merkezi olarak sorularımıza vereceğiniz cevapları kamuoyu ile harfi harfine paylaşacağımızı taahhüt ederek, bir kez daha hatırlatırız, siz Boyabat Belediye başkanı olarak 5 yıllığına seçilerek geldiniz.

Share
boyabatbadanaboya_boyabatdekorasyon_boyabatduvarkagiti_boyabatparkeisleri_boyabatyerdosemeleri_boyabatpvcdograma_boyabatsimsirdekorasyon02000999.gif
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Buzhane gibi devlet hastanesi: İYİ Parti İl Başkanı skandalı gündeme taşıdı

  17 Ocak 2022 Eğitim, Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Buzhane gibi devlet hastanesi: İYİ Parti İl Başkanı skandalı gündeme taşıdı Durağan İlçemizdeki devlet Hastanesinde kronik hale gelmiş olan ısınma sorunu hala giderilmiş değildir. Hastane binasının yeni yapılmış olmasına rağmen, hayati önem taşıyan bir ihtiyacın giderilememesi büyük talihsizliktir ve beceriksizliktir. Hem hastalarımız hem de hastane personeli ısınma konusunda büyük mağduriyetler yaşamaktadır. Isınma ihtiyaçlarını bireysel teminleri ile evlerinden getirdikleri ısıtıcılar ile gidermektedirler. Hastaneye şifa bulmaya, dertle...
 • Basketbol Grup Müsabakaları Sinop’ta Başladı

  17 Ocak 2022 Genel, Tüm Manşetler

  Basketbol Grup Müsabakaları Sinop'ta Başladı 12 ilden 500'e yakın sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek olan Baskeybol Gençler Kız/Erkek Grup Müsabakaları ilimiz Sinop'ta başladı. 17 Ocak 2022 Pazartesi günü gerçekleştirilen açılış seremonisinin ardından Merkez Yeni Spor Salonu ve 85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda basketbol müsabakaları başladı. Müsabakalara 12 ilden yaklaşık 500 sporcu ve antrenör ile hakem katıldı. 20 Ocak 2022 tarihinde oynanacak final müsabakalarının ardından düzenlenecek olan ödül töreniyle müsabakalar s...
 • Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Basın Açıklaması

  16 Ocak 2022 Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Basın Açıklaması Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası adayı Şükrü Baş ve listesindeki yönetim kurulu üye adayları basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Genel Kuruluna az bir süre kala aday Şükrü Baş ve yönetim kurulu üye adayları bir araya geldi. Baş, bu süreçte esnafın en iyi şekilde temsil edilmesi gerektiğini ve 22 Ocak tarihinde yapılacak olan seçimde, esnaf ailesi için yeni bir sayfanın açılması gerektiğini belirtti.
Baş, “Esnafımız büyük bir aile, esnafları...
 • Başkan Çakıcı Boyabat Halkı Bu Sorunları 2022 Yılında da Yaşayacak mı?

  15 Ocak 2022 Eğitim, Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Başkan Çakıcı Boyabat Halkı Bu Sorunları 2022 Yılında da Yaşayacak mı? 15 Ocak 2022 Türkiye'nin bir çok belediyesi halk ekmek fabrikaları ile  kamu hizmetini vermektedir. Boyabat halkı ve fırıncı esnafı  bayramlarda ve yaz sezonunda ekmek konusunda sorunlar yaşamaktadır.   Yıllardır bu sorunlar yaşanırken, Boyabat belediyesinin konuya sessiz kalması tepki ile karşılanıyor. Boyabat halkı belediyeden vatandaşı ilgilendiren hizmetler bekliyor. Boyabat halkının bugüne kadar kulesi olmadı. jet skiye de  ihtiyaç duymadı. Fakat ucuz e...