Başlık

Boyabat Belediye Başkanının Sosyal Medya Hesabını Hackleyenlere Karşı Adli İşlem Başlatıldı mı?

Belediye başkanının hacklendiği söylenen  sosyal medya hesabından paylaşım yapıldı mı? Yapıldı ise ne tür bir paylaşım yapıldı?  Boyabat belediye başkanın sosyal medya hesabının hacklenmesi sonrası,  Boyabat belediye başkanı tarafından   kişi yada kişiler hakkında adli işlem süreci başlatıldı mı?

14 Haziran 2021 22 views 0

Boyabat belediye başkanın sosyal medya hesabını hackleyerek  Boyabat belediye başkanını kamuoyunda itibarsızlaştırmak  isteyen veya isteyenler mi var?

Boyabat belediye başkanının sosyal medya hesabını hackleyerek,  Boyabat halkının yarıdan fazla oyunu alarak seçilen ve Boyabat halkını temsil eden belediye başkanına yapıldığı söylenilen bu olay karşısında  sadece Boyabat belediye başkanı değil,  Boyabat halkı da itibarsızlaştırmak  mı isteniyor? 

 Boyabat belediye başkanının sosyal medya hesabını hackleyen kişi yada kişileri şiddetle  kınıyoruz..

 

Kamuoyu adına soruyoruz…

 

Belediye başkanının hacklendiği söylenen  sosyal medya hesabından paylaşım yapıldı mı? Yapıldı ise ne tür bir paylaşım yapıldı?  Boyabat belediye başkanın sosyal medya hesabının hacklenmesi sonrası,  Boyabat belediye başkanı tarafından   kişi yada kişiler hakkında adli işlem süreci başlatıldı mı? Kamuoyu adına bir açıklama bekliyoruz…

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler