Başlık
Başlık

Boyabat Belediye Başkanı Bu Görüntüleri Görünce Hiç Yüzünüz Kızarıyor mu?

Marka şehir olarak nitelendirdiğiniz, belediye başkanı olduğunuz Boyabat’ta, 8 yıldır belediye başkanı olarak günlerdir basında yer alan bu görüntüleri  görünce hiç yüzünüz kızarıyor mu?

21 Eylül 2021 42 views 0

18 Eylül 2021 Yapılan son 2  yerel  belediye seçimlerinde hizmet alabilmek için hükümet  partisi tercih edildi.  2014-2019 yerel seçimlerinde Boyabat yerel seçimlerde şansını farkla hükümet partisinden  yana tercih etti. Hizmetler ise  fos çıktı.

 

Ak Partili belediye başkanı Mehmet Ermiş döneminde yapılarak takdir kazanan Çamlıca Mahallesindeki bu alan  8 Yıldır çocukistan yapacağım diyerek  vatandaşların sıklıkla  kullandığı alan  kepazelik içinde çürüyerek yok olmaya terk edildi. 8 yıldır akmayan çeşmesi,kullanılamayan tuvaletleri, akrobatların yürüyemeyeceği şekilsiz yolları, kırık dökük spor malzemeleri,  çürüyerek yıkılmış kamelyalar, kamelya içi oturaklar,    tepesi çökmüş tehlike saçan  bankları ile   kepazelik içinde yapılarak hizmete sunulmayı bekliyor.

 

Kamuoyu adına soruyoruz…

 

Bu görüntüleri çekerken, çevreden Boyabat’ta yaşayan bir birey olarak biz utandık. Yıllardır burası kepaze  gibi duruyor

Marka şehir olarak nitelendirdiğiniz, belediye başkanı olduğunuz Boyabat’ta, 8 yıldır belediye başkanı olarak günlerdir basında yer alan bu görüntüleri  görünce hiç yüzünüz kızarıyor mu? Veya 3. dönemi garantilediniz de  bu hizmeti  3. donem için mi projelendirmeyi  düşünüyorsunuz?

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler