Örnek Resim

logo

Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kim Oluyor?


admin
ezgifm@hotmail.com

Boyabat Ak Parti ilçe başkanının kim olacağı bir türlü belirlenemedi, sonunda iş yılan hikayesine döndü. Uzun süredir kamuoyu gündemini meşgul eden Boyabat Ak Parti ilçe başkanlığı için, istenilen kriterlere uygun isim ortaya çıkmaması nedeniyle yapılması gereken ilçe kongresi, ileri bir tarihe yine ertelendi.

boyabat-kuryap-isi-sistemleri-taksitle-dogalgazkefilsiz-senetsiz-evkalmayacak.gif

Ak Parti genel merkezinin ilçe başkanında olmasını istediği kriterlere göre; ilçe başkanı genç, en az 4 yıllık lisans mezunu, kültür seviyesi yüksek, fiziksel olarak toplumum gözünü doldurabilecek, her görüşe açık, parti içinde bölünmeleri önleyici ve toparlayıcı bir isim olması gerekiyor.

Yıllarını siyasete vermiş tecrübeli bir siyasetçi olan Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’in bütün bu sorunları çözmeye çalıştığı ve Ak Parti ilçe teşkilatında yaşanan sorunların yanında çözümü de sağlayacak birinin genel merkeze bildirildiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Haber merkezimize ulaşan resmi olmayan bilgiler arasında, isminin Ak Parti ilçe başkanı olması için genel merkeze bildirildiği ileri sürülen kişinin bir hukukçu olduğu ve adı geçen kişinin Ak Parti İlçe başkanlığı için gerekli kriterleri sağladığı belirtildi. Ak Parti ilçe başkanılığı için adı geçen kişinin kamuoyunda olumlu karşılanacağı düşünülüyor. Bu gelişmelere karşın bazı Ak Partililer ise ilçe başkanını genel merkez tarafından atanacağı görüşünde.

Önümüzdeki günlerde Boyabat Ak Parti ilçe başkanının kim olduğunu hep birlikte göreceğiz. 

Etiketler: »
Share
boyabatbadanaboya_boyabatdekorasyon_boyabatduvarkagiti_boyabatparkeisleri_boyabatyerdosemeleri_boyabatpvcdograma_boyabatsimsirdekorasyon02000999.gif
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?

#

Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kim Oluyor?” için 1 yorum

 1. Caylak : diyor ki:

  Bence Enes çakır olacak çünkü kendini bir seviyeye siyaset sayesinde taşımaya çalışıyor. Kendi kimliği ile ağırlığı ile bir yerlere gelemeyenlerin önüne koyulan bir merdiven bu. Lakin bilmiyorlar ki ordaki tek konumunuz iktidarın adamı gözüyle bakılmanızdır. Şahsiyetinizle gelemediğiniz noktalardan yine siyasi oyunlarla inersiniz dikkat edin arkadaşlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Buzhane gibi devlet hastanesi: İYİ Parti İl Başkanı skandalı gündeme taşıdı

  17 Ocak 2022 Eğitim, Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Buzhane gibi devlet hastanesi: İYİ Parti İl Başkanı skandalı gündeme taşıdı Durağan İlçemizdeki devlet Hastanesinde kronik hale gelmiş olan ısınma sorunu hala giderilmiş değildir. Hastane binasının yeni yapılmış olmasına rağmen, hayati önem taşıyan bir ihtiyacın giderilememesi büyük talihsizliktir ve beceriksizliktir. Hem hastalarımız hem de hastane personeli ısınma konusunda büyük mağduriyetler yaşamaktadır. Isınma ihtiyaçlarını bireysel teminleri ile evlerinden getirdikleri ısıtıcılar ile gidermektedirler. Hastaneye şifa bulmaya, dertle...
 • Basketbol Grup Müsabakaları Sinop’ta Başladı

  17 Ocak 2022 Genel, Tüm Manşetler

  Basketbol Grup Müsabakaları Sinop'ta Başladı 12 ilden 500'e yakın sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek olan Baskeybol Gençler Kız/Erkek Grup Müsabakaları ilimiz Sinop'ta başladı. 17 Ocak 2022 Pazartesi günü gerçekleştirilen açılış seremonisinin ardından Merkez Yeni Spor Salonu ve 85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda basketbol müsabakaları başladı. Müsabakalara 12 ilden yaklaşık 500 sporcu ve antrenör ile hakem katıldı. 20 Ocak 2022 tarihinde oynanacak final müsabakalarının ardından düzenlenecek olan ödül töreniyle müsabakalar s...
 • Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Basın Açıklaması

  16 Ocak 2022 Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Basın Açıklaması Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası adayı Şükrü Baş ve listesindeki yönetim kurulu üye adayları basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Genel Kuruluna az bir süre kala aday Şükrü Baş ve yönetim kurulu üye adayları bir araya geldi. Baş, bu süreçte esnafın en iyi şekilde temsil edilmesi gerektiğini ve 22 Ocak tarihinde yapılacak olan seçimde, esnaf ailesi için yeni bir sayfanın açılması gerektiğini belirtti.
Baş, “Esnafımız büyük bir aile, esnafları...
 • Başkan Çakıcı Boyabat Halkı Bu Sorunları 2022 Yılında da Yaşayacak mı?

  15 Ocak 2022 Eğitim, Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Başkan Çakıcı Boyabat Halkı Bu Sorunları 2022 Yılında da Yaşayacak mı? 15 Ocak 2022 Türkiye'nin bir çok belediyesi halk ekmek fabrikaları ile  kamu hizmetini vermektedir. Boyabat halkı ve fırıncı esnafı  bayramlarda ve yaz sezonunda ekmek konusunda sorunlar yaşamaktadır.   Yıllardır bu sorunlar yaşanırken, Boyabat belediyesinin konuya sessiz kalması tepki ile karşılanıyor. Boyabat halkı belediyeden vatandaşı ilgilendiren hizmetler bekliyor. Boyabat halkının bugüne kadar kulesi olmadı. jet skiye de  ihtiyaç duymadı. Fakat ucuz e...