Başlık
Başlık

Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Çok ‘tan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Basın Yayın Kuruluşlarına Ziyaret

Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Çok ‘tan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Basın Yayın Kuruluşlarına Ziyaret

10 Ocak 2023 134 views 0

Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Çok ‘tan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler

Gününde Basın Yayın Kuruluşlarına Ziyaret

10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısı ile Ezgi FM ve Boyabat Haber Gazetesi haber  merkezimizi Ak Parti Boyabat ilçe başkanı Kadir Çok yönetim. kurul üyesi Ramazan Öncü  ziyaret ederek çalışmaları yakından izlediler.

 

10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle Ak Parti Boyabat İlçe Başkanı Kadir Çok, Ezgi FM ve Boyabat Haber Gazetemizi ziyaret etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ak Parti ilçe başkanı  gazetemize ve radyomuza  ziyaret gerçekleştirdi. Boyabat Ezgi Radyo A.Ş.  Yönetim Krl .Başk. Gülşen Koçyiğit  ;

Ak Parti Boyabat ilçe başkanımız Sayın Kadir Çok haber merkezimizi ziyaret etmesinden memnun olduk. Çalışan gazeteciler gününde bizleri unutmayan yeni Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Kadir Çok’a bizlerde  yeni görevinde başarılar dileriz.”

Boyabat Ezgi Radyo A.Ş Yön. Krl. Başkanı Ak Parti Boyabat ilçe başkanının    ziyaretinden  duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ezgi FM ve Boyabat Haber Gazetemizi ziyaret eden Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Çok ;

Ak Parti ilçe başkanı Kadir Çok, Boyabat Ak Parti  teşkilatı  olarak 2023 seçimleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler yeni bir yönetim olarak çalmadık kapı, derdini dinlemediğimiz vatandaş bırakmayacağız. .  Biz Ak Parti Boyabat teşkilatı olarak canla başla mücadele edeceğiz. Hep beraber güzel günlere çıkacağız. Allah’ın izniyle biz bu işi başaracağız. Basın kuruluşları, yöneten ile yönetilen arasında köprüdür, siz değerli basın mensuplarının 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü de kutluyorum. Tüm basın mensubu arkadaşlarıma işlerinde muvaffakiyetler diliyorum.” dedi

Boyabat Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Çok 'tan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Basın Yayın Kuruluşlarına Ziyaret

 

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler