Başlık
Başlık

Başkan Yılmaz Şanlan :Buradan Gerze İlçemizin, Kaymakamına, İlimizin Valisine sesleniyorum.

Başkan Yılmaz Şanlan :Buradan Gerze İlçemizin, Kaymakamına, İlimizin Valisine sesleniyorum.

20 Temmuz 2022 74 views 0

Başkan Yılmaz Şanlan :Buradan Gerze İlçemizin, Kaymakamına, İlimizin

Valisine sesleniyorum.

İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan’ın geçtiğimiz gün yaptığı sert açıklamanın arkasından yenisi geldi. Sinop İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz Şanlan “Devletin İl ve İlçelerdeki mülki amirleri Akp’nin teşkilat yöneticileri gibi davranamaz.” açıklamasının ardından sosyal medya hesabından şunları belirtti.

 

 

İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan “Bu arkadaş ile ilgili uzun cümleler kurmayacağım. Buradan Gerze İlçemizin, Kaymakamına, İlimizin Valisine sesleniyorum.

Gerze Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Barbaros Mehmet Şengül efendinin aleni olarak sosyal medya hesaplarından siyasi propaganda yapması, siyasi parti temsilcisi gibi davranması devlet memuru kanununa göre suçtur.
Daha önce görev yaptığı Durağan Devlet Hastanesinde bir doktor hanımefendiye psikolojik, fiziki şiddet uygulamaya kalktığını da biliyoruz. Beceriksizlikleri ile Durağan’lı hemşerilerimiz çok büyük mağduriyetler yaşamıştı.
Her yönüyle suç işleyen, kendini bilmez ve makamının sorumluluklarını ihlal eden, yasal prosedürü çiğneyen bu şahsa hukukun ve yasaların emrettiği yaptırımı derhal uygulamalarını bekliyoruz…”ifadelerine yer verdi

Yılmaz Şanlan
İYİ Parti Sinop İl Başkanı

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler