Başlık
Başlık

Başkan Mitat Mor; Boyabatımıza ve hemşehrilerimize bu rezilliği yaşatmaya kimsenin hakkı yoktur

Başkan Mitat Mor; Boyabatımıza ve hemşehrilerimize bu rezilliği yaşatmaya kimsenin hakkı yoktur son günlerde ilçemizde yaşanan kirli  siyasetin içinde girdap gibi dönen olayların sosyal medyaya sızmasına Boyabat İYİ Parti ilçe başkanı Mitat Mor’da

03 Temmuz 2022 155 views 0

Başkan Mithat Mor; Boyabatımıza ve hemşehrilerimize bu rezilliği yaşatmaya kimsenin hakkı yoktur

Son günlerde ilçemizde yaşanan kirli  siyasetin içinde girdap gibi dönen olayların sosyal medyaya sızmasına Boyabat İYİ Parti ilçe başkanı Mithat Mor’unda sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan İYİ Parti Boyabat  ilçe başkanı Mithat Mor ;

“Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilinki en namussuzu odur.”

Bir kişinin ahlakını, ne hasbel kader sahip olduğu makamlar ne de yüksek perdeden attığı nutuklar belirler.

Ahlakın; Mücadelen, fedakarlığın, yaşadığın, yaşattığın, kadardır.

Adamlığın ise, duruşun, adaletin, vicdanın, onurun, şerefin kadardır.

Bunun belirleyicisi ve ödüllendiricisi HAKTIR, HALKTIR.

Ezcümle son haftalarda ilçemizde yaşanan kirli siyaset, kirli ilişkiler, kumpaslar, dedikodular İlçemizin tüm gündemini işgal etmektedir. Hatta Türkiye sathına yayılmış İlçemiz ve hemşehrilerilerimize zarar verir hale gelmiştir.

Bizler kirli siyasetin tarafı, taraftarı olmayacağımızı açık yüreklilikle ifade ettik. Ve bu duruşumuzu siyasi ömrümüz boyunca da muhafaza edeceğiz.

Lakin üzülerek izlediğimiz ve dolaylı olarak muhatap olmak mecburiyetinde kaldığımız ahlaki konular yenilir yutulur değil.

Kirli siyasetin tarafı taraftarı olmadığımız gibi hiç bir ahlaksızlığın da tarafı taraftarı olma gibi bir lüksümüz yoktur. Bu konuda da hemşehrilerimizi sağ duyuya davet ediyoruz. Boyabatımıza ve hemşehrilerimize bu rezilliği yaşatmaya kimsenin hakkı yoktur. Haddi de değildir.

Kirli siyaset üzerine kendini kodlamış olan bu siyasi iradenin ve kadrolarında Boyabat‘ımıza siyaseten vereceği hiçbir şey kalmamıştır.

Asil azmaz, bal kokmaz; kokarsa yağ kokar, onunda aslı ayrandır.

Saygı ve selamlarımla

Mithat Mor
İYİ Parti Boyabat İlçe Başkanı

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler