Başlık

Başkan Çakıcı’dan Hizmet Getiremiyorum Yerine “GELENEK ve KOMPLO” Yakıştırması!

“Boyabat’ta Çöpleri Kaldırmak Belediyeye değil, Vatandaşa Kaldı! ” Haberimiz sonrası  Boyabat belediye  başkanı  sosyal medya hesabından video çeken vatandaşı “komplocu” olarak ilan etti.  Boyabatlı vatandaşları haber merkezlerinin “whatsap haber ihbar” hatlarına  görüntü verirseniz sizlerinde akıbeti bu olur. Dercesine aba altından sopa göstermiştir. Siz Boyabat belediye başkanısınız,  Siz Boyabat belediyesini gelenekle mi yönetiyorsunuz? Yasalarla mı yönetiyorsunuz?Başarısızlığını vatandaşa yüklemeye çalışan,   Boyabat belediye başkanı yaptığı açıklamasında “Bilindiği üzere kış aylarında kömür cüruflarını kalorifer yakıcılarımız çuvallara doldururlar, sonrasında Belediyemizden araç talep ederek kendileri yükleme yaparlar. Bu gelenek Boyabat’ımızda yıllardır devam etmektedir.”  cümlesine vurgu yaparak, Boyabat belediyesinin  bu konuda geleneklerle yönetildiği açıkça beyan etmektedir. Oysa belediyelerin asil görevlerinden ilki  temizlik hizmetidir. Boyabat belediyesinin de , Sinop, Durağan ve Ayancık belediyesi ve tüm belediyeler gibi o atıkları, çöpleri almak zorundadır. Vatandaşlar belediyenin  aracına yüklemek zorunda değiller.Vatandaşların görevi çöp aracının ulaşabileceği uygun bir yere taşımaktır. Boyabat Belediye Başkanı açıklamasında ” videonun yayınlanması son derece saldırgan ve art niyetli bir tutumdur.  cümlesini kullanmış,  Boyabat belediyesi ve şahsi sosyal medya hesaplarından, art niyetli bulduğu  VİDEOYU KULLANMAMAK YERİNE,  videoyu aynen yayınlamıştır. Kendilerine sonsuz teşekkür ederiz. Ulaşamadığımız kitlelere ulaştırdıkları için.Yaptığınız yaygaracılıkla haklı çıkmaya çalışmayın, doğal gazın ilçemize gelmesini ilk isteyen haber merkezimizdir. Kanserle 7 yıldır siz değil, biz mücadele veriyoruz. Hava kirliliğinden sokağa çıkamıyoruz.Kamuoyu Adına Soruyoruz…Sinop’ta, Durağan’da, Ayancık’ta ve diğer yerlerdeki  belediyeler  vatandaşın tüm atık ve çöplerini  belediye  personeli ile yapıyorlar.  Sizlerinde söylediği gibi, Marka şehir, Güçlü başkanın idare ettiği, vatandaşında videoda dediği gibi, milyonlar harcayıp kule yapmaya kalkarsınız, milyonlar harcayıp  cam teras yapmaya kalkarsınız,  sonra atıkları veya çöpleri yükleyecek personel bulamayacaksınız. Sonra bunun adı HİZMET YAPAMIYORUM DEĞİL, gelenek olacak, Belediyenin itibarıyla oynandı olacak. Siz Boyabatlı vatandaşlarla dalga mı geçiyorsunuz? Boyabat’ın tüm temizliğinden sorumlusunuz. Personel gönderip almak zorundasınız. vatandaşa tehdit niteliğinde açıklamalar yapmak size yakışıyor mu?

25 Ocak 2021 1 views 0

“Boyabat’ta Çöpleri Kaldırmak Belediyeye değil, Vatandaşa Kaldı! ” haberimiz sonrası Boyabat Belediye başkanı sosyal medya hesabından video çeken vatandaşı “komplocu” olarak ilan etti. Boyabatlı vatandaşları haber merkezlerinin “whatsap haber ihbar” hatlarına görüntü verirseniz sizlerinde akıbeti bu olur, dercesine aba altından sopa göstermiştir. Siz Boyabat Belediye başkanısınız, siz Boyabat Belediyesini gelenekle mi yönetiyorsunuz? Yasalarla mı yönetiyorsunuz?

Başarısızlığını vatandaşa yüklemeye çalışan, Boyabat belediye başkanı yaptığı açıklamasında; “Bilindiği üzere kış aylarında kömür cüruflarını kalorifer yakıcılarımız çuvallara doldururlar, sonrasında belediyemizden araç talep ederek kendileri yükleme yaparlar. Bu gelenek Boyabat’ımızda yıllardır devam etmektedir.” cümlesine vurgu yaparak, Boyabat belediyesinin bu konuda geleneklerle yönetildiğini açıkça beyan etmektedir. Oysa belediyelerin asil görevlerinden en önemlisi temizlik hizmetidir. Boyabat Belediyeside, Sinop, Durağan ve Ayancık Belediyesi ve tüm belediyeler gibi o atıkları, çöpleri almak zorundadır. Vatandaşlar belediyenin aracına yüklemek zorunda değiller. Vatandaşların görevi çöp aracının ulaşabileceği uygun bir yere taşımaktır.

Boyabat Belediye Başkanı açıklamasında “Videonun yayınlanması son derece saldırgan ve art niyetli bir tutumdur.” cümlesini kullanmış, Boyabat belediyesi ve şahsi sosyal medya hesaplarından, art niyetli bulduğu VİDEOYU KULLANMAMAK YERİNE, videoyu aynen yayınlamıştır. Kendilerine sonsuz teşekkür ederiz. Ulaşamadığımız kitlelere ulaştırdıkları için.

Yaptığınız yaygaracılıkla haklı çıkmaya çalışmayın, doğalgazın ilçemize gelmesini ilk isteyen haber merkezimizdir. Kanserle 7 yıldır siz değil, biz mücadele veriyoruz. Hava kirliliğinden sokağa çıkamıyoruz.

Kamuoyu Adına Soruyoruz…

Sinop’ta, Durağan’da, Ayancık’ta ve diğer yerlerdeki belediyeler vatandaşın tüm atık ve çöplerini belediye personeli ile yapıyorlar. Sizlerinde söylediği gibi, Marka şehir, Güçlü başkanın idare ettiği, vatandaşında videoda dediği gibi, milyonlar harcayıp kule yapmaya kalkarsınız, milyonlar harcayıp cam teras yapmaya kalkarsınız, sonra atıkları veya çöpleri yükleyecek personel bulamayacaksınız. Sonra bunun adı HİZMET YAPAMIYORUM DEĞİL, gelenek olacak, Belediyenin itibarıyla oynandı olacak. Siz Boyabatlı vatandaşlarla dalga mı geçiyorsunuz?

Boyabat’ın tüm temizliğinden sorumlusunuz. Personel gönderip almak zorundasınız. vatandaşa tehdit niteliğinde açıklamalar yapmak size yakışıyor mu?

 

 

 

 

 

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler