Başlık
Başlık

Başkan Çakıcı İćin Toplanan Grup Ak Parti V Recep Tayyip Erdoğanı Hiçe Saydı

Başkan Çakıcı İçin Toplanan Grup  Ak Partiyi Hiçe Saydı Sosyal medyaya evlilik dışı ilişkisiyle birlikte uygunsuz fotoğrafları sızdırılmasının ardından  Ak Parti genel merkezine çağrılarak istifası istenen Boyabat belediye başkanı Şefik Çakıcı’nın istifasının

01 Temmuz 2022 447 views 0

Başkan Çakıcı İçin Toplanan Grup Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’ı Hiçe Saydı

Sosyal medyaya evlilik dışı ilişki yaşadığı hanımefendi ile uygunsuz fotoğraflarının sızdırılmasının ardından Ak Parti genel merkezine çağrılarak istifası istenen Boyabat Belediye başkanı Şefik Çakıcı’nın istifasının ardından bir grup ve tarafsız olması gereken bazı STK kuruluşları Boyabat Belediyesi önünde pankart açıp slogan attı.

30 Haziran 2022 Perşembe günün saat 14.30 sıralarında kimin organize ettiği bilinmeyen 100 kişilik bir grup Boyabat Belediyesi önüne gelerek, evlilik dışı ilişki yaşadığı hanımefendi ile uygunsuz fotoğrafları sızdırılan Şefik Çakıcı lehine slogan attı.

Grubu oluşturanların Boyabat Belediyesi ile ilgisi olmayıp, köylerde ve Boyabat dışında yaşayanlardan olduğu dikkat çekti.

Yaklaşık 100 kişiden oluşan grup, adeta bütün Boyabat’ı temsil ediyor havasına bürünerek sloganlar atarken, eline mikrofonu alanlar yaptıkları konuşmada 8 bin kişinin oy verdiği Ak Parti ve başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hiçe sayıldı.

İlçe yapılan yatırımların Ak Parti tarafından finanse edildiğini algılayamayan grup, ayrıca başkan Çakıcı’nın istifasına neden olan ve ne İslam ne de Türk ahlakına yakışmayan evlilik dışı ilişkisin ya göremezden geldi, ya da normal saydı.

Grupta bulunanlar; ”Arkadaşlar veda zamanı değil, vefa zamanı, Ankara Boyabat’ın kaderine tayin koyamaz, başkan buraya, günah keçisi arıyorlarsa bu başkan değil, başka birini bulsunlar, biz oylarımızı partilere değil, kişilere veriyoruz.” şeklinde slogan attıktan sonra dağıldı

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com – Ezgi FM

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler