Başlık
Başlık

Başkan Çakıcı Boyabat Halkı Bu Sorunları 2022 Yılında da Yaşayacak mı?

Boyabat Belediye Başkanı halkının ucuz kaliteli ekmeğe kavuşması için Boyabat belediyesi bünyesinde seçimlerden önce faaliyete geçirecek mi?

15 Ocak 2022 5 views 0

15 Ocak 2022 Türkiye’nin bir çok belediyesi halk ekmek fabrikaları ile  kamu hizmetini vermektedir. Boyabat halkı ve fırıncı esnafı  bayramlarda ve yaz sezonunda ekmek konusunda sorunlar yaşamaktadır.

 

Yıllardır bu sorunlar yaşanırken, Boyabat belediyesinin konuya sessiz kalması tepki ile karşılanıyor. Boyabat halkı belediyeden vatandaşı ilgilendiren hizmetler bekliyor.

Boyabat halkının bugüne kadar kulesi olmadı. jet skiye de  ihtiyaç duymadı. Fakat ucuz ekmeğe ihtiyaç  duyanlar oldu. 

 

Kamuoyu Adına Soruyoruz…

 

Marka Şehir, Güçlü Başkanın idaresinde bulunan Boyabat belediyesinin, Boyabat Belediye Başkanı da Türkiye’nin bir çok belediye ve kaliteli ekmeğe kavuşması için Boyabat belediyesi bünyesinde halk ekmeği  seçimlerden önce faaliyete geçirecek mi? 

 

Bayramlarda ve yaz tatilinde Boyabat’ta gelecek gurbetçi vatandaşlarımız ve ilçede yaşayan Boyabat halkına önceki yıllarda olduğu  gibi 2022 yılı yaz sezonunda ve bayramlarda ve özel zamanlarda fellik fellik, sokak sokak nöbetçi fırın arayacak mı? 2 li ekmeği vatandaş  mecbur bırakılacak mı? Yoksa Boyabat belediyesine bir fırın kazandırarak, fırıncı esnafının bu gibi zamanlarda yaşadığı sıkıntılarını  hafifletecek ve halkı ve fırıncı esnafını  rahatlatacak çözüm getirecek misiniz?

 

 Boyabat halkının ucuz ve kaliteli ekmeğe erişimini kolaylaştıracak Boyabat Halk Ekmek  fabrikası neden yok? 

 

 

 

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık
Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler