Başlık
Başlık

Barış Karadeniz Boyabat’tan Seslendi :Biz çok hizmet ediyoruz. Algısı yaratmasınlar

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz,  Boyabat’ta partililerle bir araya geldi.  CHP Sinop İl Başkanı Av. İnan Savaş Yüksel, CHP Kadın Kolları Başkanı Necla Topal’da Milletvekili Barış Karadeniz’in gezisine katıldılar.

28 Ocak 2021 5 views 0

28 Ocak 2021 Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz,  Boyabat’ta partililerle bir araya geldi.  CHP Sinop İl Başkanı Av. İnan Savaş Yüksel, CHP Kadın Kolları Başkanı Necla Topal’da Milletvekili Barış Karadeniz’in gezisine katıldılar.

Haber merkezimize ulusal ve yerel bazda konuları değerlendiren CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz”Boyabat’ta  bir gelişme yok! Aksine bir gerileme var. Esnafın durumu çok kötü durumda. Esnaf kepenk kapatan siftah yapamayan esnafları görüyoruz. Bunlar bizi çok üzüyor. Devletin pandemi sürecinde özellikle sınıfta kaldığını gördük. Vatandaşına sahip çıkmayan. Esnafına, köylüsüne, çiftçisine sahip çıkmayan bir anlayış var. Bunu bir an önce terk edip, milletine, vatanına sahip çıkan bir anlayışa dönmelerini gerçekten talep ediyoruz.

Boyabat’la ilgili az öncede söyledim. Suyu olmayan, yolu olmayan bir sürü köy var.  Biz çok hizmet ediyoruz. Algısı yaratmasınlar. Bizler geziyoruz. Gezdiğimiz köylerde görüyoruz. Yolu olmayan, insanın değil, diğer canlıların su içmeyeceği yerlerden, köylülere su verilen yerler var. Bu halkı bu kadar hor görmeyin. Bir gün sandıkta bu halk size cevap verecek. Buda uzun bir tarih değil, yakın bir tarihte bu dersi alacaklar. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde de geziyoruz. Sinop’tan Boyabat’tan sesleniyorum. Türkiye’de artık AKP iktidarının bittiğini görüyoruz.Gittiklerini görüyoruz. Giderken bu ülkede tahribatla değil, bu ülkede adınızı andıracak bazı şeyler yapın ki, bu insanlar sizin arkanızdan güzel şeyler konuşsunlar” dedi 

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’e Boyabat gezisinden eşlik eden CHP Sinop Kadın Kolları Başkanı Necla Topal ise, önümüzdeki günlerdeki çalışma takvimi hakkında görüşlerini açıklarken,”kadın kolları başkanı olarak Sinop ilimiz ve ilçelerimizin hükumetten yeterli desteği alamamaktadır. Pandemi sürecinde çalışamayan ve işyerleri kapalı tutulan vatandaşlarımızın ekonomileri artık dibe vurmuştur. Vatandaşlarımız kuruşları hesaplamaktadır. Ülkede adeta sömürü ve zulüm yaşanmaktadır” dedi 

 

 

 

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık
Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler