Başlık
Başlık

Boyabat’ta Araç Direğe Çarptı Taklalar Attı 2 Yaralı

Durağan istikametinden Boyabat istikametine gelen otomobil Dayılı köyü karşısında  yoldan çıkarak aydınlatma direğine çarptı. Cemil Gündoğdu yönetiminde bulunan 07  PP 675   plakalı otomobil daha sonra yan bir şekilde taklalar atarak ters durdu.

26 Kasım 2018 27 views 0

26 Kasım 2018 saat 16.00 sıralarında Durağan istikametinden Boyabat istikametine seyir haline bulunan bir yoldan çıkarak iki yol arasında bulunan direğe çarptı.

Edinilen bilgiye göre,Durağan istikametinden Boyabat istikametine gelen otomobil Dayılı köyü karşısında  yoldan çıkarak aydınlatma direğine çarptı. Cemil Gündoğdu yönetiminde bulunan 07  PP 675   plakalı otomobil daha sonra yan bir şekilde taklalar atarak ters durdu. Otomobilin çarptığı direk havada elektrik tellerine takılı kalınca olay yerine gelen elektrik idaresine ait çalışanlar bölgenin elektriğini keserek tehlike arz eden direği tellerden kurtararak yere bıraktılar Bir süre trafik akışını durduran trafik ekipleri kaza yapan  aracın ve elektrik direğini yoldan kaldırttılar Kaza yerine gelen acil 112 ambulanslarla araç sürücüsü Cemil Gündoğdu (58) ve Hamide Çuhalı Boyabat 75. yıl devlet hastanesine kaldırıldı. Yaralılara acil serviste müdahale yapıldı. Hamide Çuhalı’nın ayağında kırık olduğu bildirildi

         

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler