Başlık
Başlık

Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş; Alınan bu karar Boyabat’ımız için hayırlı olsun

Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş; Alınan bu karar Boyabat’ımız için hayırlı olsun Boyabat belediyesi meclisinde yapılan oylamada Boyabat belediye başkanlığına Ak Partili meclis üyesi Hüseyin Coşar seçilmesinin ardından bir açıklama yapan Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş ‘

08 Temmuz 2022 85 views 0

Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş; Alınan bu karar Boyabat’ımız için hayırlı olsun

Boyabat belediyesi meclisinde yapılan oylamada Boyabat belediye başkanlığına Ak Partili meclis üyesi Hüseyin Coşar seçilmesinin ardından bir açıklama yapan Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş ‘’ Alınan bu karar Boyabat’ımız için hayırlı olsun. Güzel bir günde hayırlı bir karar almış olduk. Boyabat’a hizmet için daha güzel günlere daha iyi hizmetlere vesile olacağından şüphe duymuyorum. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Ali İnci Beye teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde bugün bir seçim yaşadık. Bu tablo yakışır bir tabloydu. Ben bir kardeşin olarak evladınız olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada , belki bugüne kadar olandan daha güçlü bir şekilde Boyabat’ın ve Belediye Başkanımızın arkasında hizmetlerin destekçisi olacağım. Hep birlikte Boyabat için daha iyi ne yapabiliriz bunun çabasını vereceğiz.

Bu süreçte desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Hepiniz bu görev için layık olduğunu biliyorum ama içimizden bir kişi bu göreve gelecekti ve yapılan istişareler sonucu, Boyabat halkı ile yapılan görüşmeler sonucunda Hüseyin hocama bu görev görev tevdi edildi. Hocam inşallah hem abilik yaparak hem de Belediye Başkanlığı yaparak Boyabat’a bu hizmetleri kaldığı yerden en iyi yerlere taşıyacak. Aldığımız bu kararın hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler