Boyabat Belediye Başkan Aday Adayı Orhan Çakır’dan Öğretmenlere Gül Jesti
Ak Parti Boyabat Belediye Başkan aday adayı İşadamı Orhan Çakır 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Kardeşi Avukat Esra Çakır ile birlikte 24 kasım öğretmenler gününde ziyaretler yaparak, öğretmenlere çeşitli renklerde güller verdiler
Ak Parti Boyabat Belediye Başkan aday adayı İşadamı Orhan Çakır 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Kardeşi Avukat Esra Çakır ile birlikte ilk olarak Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan’ı ziyaret ettiler.
Daha sonra çeşitli okulları ziyaret eden İşadamı Orhan Çakır ve kardeşi Avukat Esra Çakır öğretmenlere bir sürpriz yaparak sınıfları ziyaret ettiler. Ak Parti Boyabat belediye başkan aday adayI İşadamı Orhan Çakır’ı rengarenk güllerle ile karşılarında gören öğretmenlerde zaman zaman duygulu anlar yaşanması kaçınılmaz oldu. 24 Kasım öğretmenler gününde rengarenk güllerle unutulmadıklarını gören öğretmenlerin sevinçleri gözlerinden okunuyor.
Ak Parti Boyabat Belediye Başkan aday adayı Orhan Çakır;
“Ülkemizin her yerinde fedakarca görev yapan; gelecek nesillerin gençlerimizin anahtarı, müreffeh Türkiye’nin inşasında gece gündüz emek veren güzel yürekli tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun” dedi