Başlık
Başlık

Ağrılarınızı ertelemeyin…Gtos Terapi Fizyoklinik Sağlıklı Yaşam Merkezi Hizmetinizde

Ağrılarınız kaderiniz olmasın Fizyoklinik Sağlıklı Yaşam Merkezi Gtos terapi artık size daha yakın ağrılar ise  daha uzak. İletişim: 05417674244 Tosya/Kastamonu

02 Eylül 2021 31 views 0
Uzman fizyoterapistler tarafından Kastamonu Tosya’da gtos (CİTOS)  terapi ile sizlere hizmet veriyoruz. Bel ve boyun fıtığı kas iskelet sistemi ağrıları kireçlenme tendon yaralanmaları gibi daha birçok rahatsızlığa ameliyatsız ilaçsız ışınsız hızlı ve kalıcı bir şekilde son veriyoruz.
Ağrılarınızı ertelemeyin. ..  Ameliyat, iğne, ilaç ışın elektrik vb. kullanmadığı için bir masajdan bile daha az risk taşımaktadır.   Instagram adresimiz: gtosterapi Kastamonu    İletişim: 05417674244 Adres: dilkusah mahallesi Kastamonu caddesi yücel Apt  No :8 Tosya/Kastamonu
 GTOS Terapi tedavisinin uygulandığı ağrı çeşitleri;
  • Bel Fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Bacaklara Yayılan Ağrılar
  • Kireçleme
  • Kas Yırtığı
  • Menisküs
  • Bağ ve Tendon Yaralanmaları
  • İskelet, Kas Sistemini Tutan Tüm Ağrılar

 

  • 0 541 767 42 44  –  0 541 824 23 64 Telefonlarımızı  Mutlaka Aramalısınız
  • Bel ve boyun fıtığı başta olmak üzere birçok rahatsızlıkta kalıcı çözümler

 

GTOS Terapi, başta bel ve boyun fıtığı olmak üzere tüm iskelet-kas sistemi rahatsızlıklarında başarılıyla uygulanmaktadır. GTOS Terapi, alanında uzman fizyoterapistlerce, özgün patentli bir cihazla ve deri altına girmeden uygulanan bir manuel teknikdir. Ameliyat, iğne, ilaç ışın elektrik vb. kullanmadığı için bir masajdan bile daha az risk taşımaktadır. Bu sebeple birkaç kez ameliyat geçirmiş kronik vakalardan, ambulansla taşınacak kadar ağır akut vakalara, tansiyon, şeker hastası yaşlıdan 9 aylık hamile bayanlara kadar herkese uygulanabilmektedir. 

ÇÖZÜM ELİNİZDE : 0 541 767 42 44  –  0 541 824 23 64

****Herkese, her an uygulanabilir; Yaş, cinsiyet, kilo, kalp, şeker, tansiyon, hamilelik gibi diğer tedavileri engelleyen faktörler, hastanın akut (şiddetli, yeni) kronik (kalıcı) olması, GTOS Terapi uygulanmasını etkilemez.

*Bel fıtığı,bel bölgesi kanal daralması, omurga diskleri arasında kireçleme, siyatik, mekanik sorunlardan kaynaklı oluşmuş olan bel ağrısı. 

*Bacaklara yayılan ağrılı durumlar. Boyun fıtığı, boyundaki diskler arasında oluşan kireçleme,boyun bölgesi kanal daralmasından kaynaklı kollara yayılan ağrı ve uyuşmalar. 

*Miyofasyal ağrı, fibromiyalji gibi insanların hayat kalitesini etkileyen boyun ve sırt bölgesini tutan yaygın ağrılar. 

*Kas yırtığı, meniskus yırtığı, ağ yaralanmaları ve tendon yaralanmaları gibi spor yaralanmaları. İskelet kas sistemini tutan tüm ağrılı durumlarda etkin olarak kullanılmaktadır. 

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık
Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler