Başlık
Başlık

Adem Işık Yazdı : Boyabat DEVLET hastahanesi rezilliği…

Adem Işık Yazdı : Boyabat DEVLET hastahanesi rezilliği… Gördüğüm, yaşadığım durumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Boyabat DEVLET hastahanesine bir göz doktoru gelmiyor, gelen de direkt kaçıyor?

20 Haziran 2022 1.043 views 0

Adem Işık Yazdı : Boyabat DEVLET hastahanesi rezilliği…

Gördüğüm, yaşadığım durumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Boyabat DEVLET hastahanesine bir göz doktoru gelmiyor, gelen de direkt kaçıyor? Neden? Nedeni belli arkadaşlar, daha önce de Facebook sayfamda yazdığım gibi siyasetle getirilen daha büyük bir siyasi torpille gider. Karışmayın arkadaş devlet dairesine karışmayın. Size ne? Doktor bizden olsun, memur bizden olsun, temizlikçi bizden olsun. Bizden olmayana mobing, her türlü baskı, gitmesi için çabalar vs vs…
Karışmayın, karıştırmayın.
Halk çaresiz halk sıra alamıyor, muayene olamıyor, randevu aldığı gün bir sürpriz mesaj ile doktorun gelmeyeceğini öğreniyorlar. Başhekim bile çaresiz ne yapacağını bilemiyor. Doktorum yok gelmiyor diyor. Yapmayın beyler karışmayın şu her İŞE… Siyasetin yeri belediye siyasetin yeri meclis.
Yani akp il başkanı Uğur Giresun Boyabat devlet hastahanesine 7 doktor ataması yapıldığını neden duyuruyor? Bir başka ilin akp il başkanı da şu tarz bir açıklama yapsın diye mi? Akp bilmem nerenin il başkanı bilmem kim Boyabat’a atanan 7 doktoru kendi ilimize tayin ettirdi. Yapmayın ya. Oynamayın sağlıkla. İmam bile torpille atanıyor bu ülkede. Yapmayın arkadaşlar oynamayın sağlıkla, dinimizle, imanımızla. Torpille gelen imam ne anlatacak ya. Kul hakkı yemeyin mi diyecek? Yedirmeyin mi diyecek?
Doktoruz dediniz candan ettiniz
İmamız dediniz dinden ettiniz
Yarından bugünden dünden ettiniz
Beyler bu vatan size neyledi?
Besledi büyüttü adam eyledi.
Sanmayın halk son sözünü söyledi…

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler