Başlık
Başlık

Boyabat Kalesinden Manzaralar

Boyabat Kalesi, gezilmesi gereken en güzel kalelerden birisidir. Boyabat Kalesinin görünen kısmının güzelliğinden başka, bir de görünmeyen kısmı var. Yeraltı

18 Ekim 2018 30 views 0

Boyabat Kalesinden Manzaralar

Boyabat Kalesinden  gezmesi gereken en güzel kalelerden birisidir. Boyabat Kalesinin görünen kısmının güzelliğinden başka, bir de görünmeyen kısmı var. Yeraltı tünellerine girmek isterseniz yanınızda muhakkak fener bulundurmanız gerekiyor. Merdivenler de dik ve net değil. O yüzden dikkatli olmakta fayda vardır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan da onay olan 2018 yılında Türkiye’nin en görkemli 13 kalesinden bir tanesi olan Boyabat kalesi olmuştur.  Kaleye Boyabat Gökdere mahallesinden hem araç ile hem yaya olarak ulaşabilirken, Boyabat çayından ise kale eteklerinde bulunan mağaradan çıkabilirsiniz Kale surlarından kilometrelerce mesafenin görüntüsü adeta insanı büyülüyor.

Kültür Bakanlığı desteği ile Boyabat Belediyesi tarafından yapılan düzenleme sonrası kaleye çeşitli yerlerden yaya olarak rahatlıkla çıkılabilmektedir.

Haber Merkezi

Boyabat Kalesinden Manzaralar Boyabat Kalesinden Manzaralar2 Boyabat Kalesinden Manzaralar3 Boyabat Kalesinden Manzaralar4 Boyabat Kalesinden Manzaralar5 Boyabat Kalesinden Manzaralar6 Boyabat Kalesinden Manzaralar Boyabat Kalesinden Manzaralar Boyabat Kalesinden Manzaralar9 Boyabat Kalesinden Manzaralar10 Boyabat Kalesinden Manzaralar11 Boyabat Kalesinden Manzaralar12 Boyabat Kalesinden Manzaralar13 Boyabat Kalesinden Manzaralar14 Boyabat Kalesinden Manzaralar15 Boyabat Kalesinden Manzaralar16 Boyabat Kalesinden Manzaralar17 Boyabat Kalesinden Manzaralar18 Boyabat Kalesinden Manzaralar19 Boyabat Kalesinden Manzaralar20 Boyabat Kalesinden Manzaralar21 Boyabat Kalesinden Manzaralar22 Boyabat Kalesinden Manzaralar24 Boyabat Kalesinden Manzaralar25 Boyabat Kalesinden Manzaralar26 Boyabat Kalesinden Manzaralar27 Boyabat Kalesinden Manzaralar28 Boyabat Kalesinden Manzaralar29 Boyabat Kalesinden Manzaralar30 Boyabat Kalesinden Manzaralar31 Boyabat Kalesinden Manzaralar32 Boyabat Kalesinden Manzaralar33 Boyabat Kalesinden Manzaralar34 Boyabat Kalesinden Manzaralar35 Boyabat Kalesinden Manzaralar36 Boyabat Kalesinden Manzaralar37 Boyabat Kalesinden Manzaralar38 Boyabat Kalesinden Manzaralar48 Boyabat Kalesinden Manzaralar47 Boyabat Kalesinden Manzaralar46 Boyabat Kalesinden Manzaralar45 Boyabat Kalesinden Manzaralar44 Boyabat Kalesinden Manzaralar422 Boyabat Kalesinden Manzaralar41 Boyabat Kalesinden Manzaralar40 Boyabat Kalesinden Manzaralar39

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler