Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Adayı Murat Muslu basın mensuplarıyla bir araya geldi

31 Mart Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin Belediye Başkan Adayı Murat Muslu ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Sohbet havasında geçen programa Türk Ocağı İstanbul Şubesi Başkanı Dr. Cezmi Bayram,
İlçe Başkanı Hüseyin Ayyüksel, İlçe Belediye Meclis Üye adayları ve İl Genel Meclis Üye adayları da katıldılar.

31 Mart Yerel Seçimlerinde

Başkan Adayı Murat Muslu basın mensuplarıyla bir araya geldi

31 Mart Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin Belediye Başkan Adayı Murat Muslu ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Sohbet havasında geçen programa Türk Ocağı İstanbul Şubesi Başkanı Dr. Cezmi Bayram,
İlçe Başkanı Hüseyin Ayyüksel, İlçe Belediye Meclis Üye adayları ve İl Genel Meclis Üye adayları da katıldılar.

Boyabat’ın değişim isteğinin sahada çok net göründüğünü vurgulayan Başkan Adayı Murat Muslu, ilçede siyasi dengeleri alt üst ettiklerini ve seçimi farkla kazanacaklarını ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Murat Muslu konuşmasında ‘’ Seçimde artık son düzlüğe girdik. Biz bu seçimi kazanacağımıza en başından bu yana inanıyorduk hala da o inancımızı koruyoruz. Boyabat’ın yetişmiş bir nesli var bunların bir çoğu eğitimini almış Boyabat için kaygı duyan bir gençlik grubuyduk. Yaklaşık 5 yıldır hep bir istişare halinde hep bir görüşme halindeydik. Boyabat’ı nasıl ileriye taşıyabiliriz, nasıl hak ettiği seviyeye çıkarabiliriz bunları dert ediniyorduk. Bu dert bizi aldı getirdi beklemediğimiz bir zaman diliminde belediye başkan adayı olarak karşınıza çıkardı. Cenab-ı Allah’ın bu işte bir muradı vardır diye düşündük ve hikmetini de inşallah 31 Mart’ta göreceğiz. Biz bu seçimi kazanacağız derken burada gördüğümüz şey vatandaşlarımızın bize olan sevgisi, ilgisi , teveccühüdür. Biz Boyabat’ın kaybedilmiş yıllarına kayıp yıllar eklenmesin istiyoruz. Bu seçiminde riske atılmaması gerektiğini düşünüyoruz.

Başkan Adayı Murat Muslu basın mensuplarıyla bir araya geldi

Boyabat’ta her bir adayın şahsiyetine yönelik büyük bir saygımız var, kimsenin lehine aleyhine söylem içerisinde değiliz. Ancak bu bir yarış, adayların bu memlekete neler katabileceğini, neler verebileceğini de vatandaşlarımızın değelendirmesini istiyoruz.

Bu ekibin , bu heyecanın, bu dinamizmin bu şehre bir hareket getireceği çok açık. Bizim seçilmemizin Boyabat için kazanç olacağını düşünüyoruz. Biz kazanırsak Boyabat kazanır söylemimizin altında yatan neden budur. Bu seçimde ilçemiz bizi değerlendirecek ve mutlaka makus talihini yenecektir inancı hakim.

Boyabat’ın çok sorunu var her gittiğimiz mahallede sokakta, vatandaşlarımızla temas ettiğimiz her noktada bu sorunlara yönelik taleplerde bulunuyorlar. Bizde çözümü noktasında bir irade ortaya koyuyoruz, ortak aklın mutlaka işletilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Boyabat’ta artık akılcı bir yönetime ihtiyacı var, kaynaklarının doğru kullanıldığı, alt yapısına önem veren, üst yapısını da geliştirirken gerçekten ihtiyacı olan projelerin hayata geçirilmesini isteyen bir ekibiz. Biz ben yaptım oldu anlayışıyla anlayışı ile yönetmeyeceğiz. Alınacak kararlar ortak karar olması şehirde bir sahiplenme duygusunu da beraberinde getirecek. Bu sahiplenmeyle birlikte şehirde yapılan her işte kalite artacak diye düşünüyoruz. Kendi birikimimiz kendi donanımımız bunları gerçekleştirmeye yetecek düzeyde.

Ben buraya siyasi kariyer yapmak için gelmedim, benim buraya gelme amacım Boyabat’a hizmet etmektir. Bu genç ve Boyabat’ın yetişmiş insan potansiyelini harekete geçirecek, Boyabat’ın önüne bir hedef koyarak ona koşacak bir ekibiz.

Başkan Adayı Murat Muslu basın mensuplarıyla bir araya geldi5

Boyabat 30 yıldır siyasetinde var olan imkanları kullanamamış bir dönem yaşadı. Diğer şehirler pek çok şeyi başarırken biz başaramadık. Kendi içimizdeki çekişmeler şehri tıkamış durumda. Biz partizanca davranmıyoruz. Allah nasip eder de seçilirsek herkesin belediye başkanı olacağız ve bu şehri hep birlikte yöneteceğiz. ‘’ dedi.

Türk Ocağı İstanbul Şubesi Başkanı Dr. Cezmi Bayram Boyabat’ın istikbalinin çok parlak olduğunu ifade etti. Bayram konuşmasına devamla şunları söyledi.

‘’Boyabat’a ilk defa geldim. İstikbali çok parlak bir şehir namzetiyle karşılaştım. Burada bol miktarla sivil mimari örnekleri var. Şehrinizin kendine mahsus ürünleri ve özellikleri var, demek ki Boyabat Murat’ın afişinde de gördüm Boyabat’ın yeniden inşaa edilecek bir projeye ihtiyacı var. O zaman Türkiye’de ki örnek şehirlerden biri olabilir. Bu yüzden burada belediye başkanı kim olursa olsun adını tarihe yazdırmak istiyorsa malzeme var. Murat’ın istikbalinin burada parlak olduğunu düşünüyorum. Buradaki tarihi oluşuma tarihi başlangıca imza atan başkan olacak inşallah. Şehriniz Türkiye’de herkesin görmek isteyeceği bir yer haline gelsin. Gençler burada karnını doyuran huzurla yaşayan insanlar haline gelsin. Bunun imkanları burada fazlasıyla var. İftihar edilecek bir şehrin inşaası meselesi mümkün. ‘’