logo

Zifir-i Azap Filminin Galası Yapıldı

Yönetmenliğini Haydar Işık’ın yaptığı, Senaryosu Özlem Bölükbaşı ait olan, Haydar Işık, Ümit Acar, Burhan Çelik, Ayberk Yılmaz, Ömer Konakçı, Mehmet Aydoğmuş, Ömer Baran, Özge Pircek, İrem Alhan, Gülfer Sarıgül, Caner Çiçek rol aldığı, Metin Taşdöğen, Metin Keçeci, Ayberk Yılmaz ve Ayça Kuru gibi isimlerin başrol de oynadığı Zifir-i Azap filminin galası Boyabat 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi önünde yapıldı.

8 Eylül Cumartesi akşam saat 18.30’da yapılan kokteyl ile karşılanan davetliler ve oyuncular renkli görüntülere sahne oldu. Filmin oyucularına Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız tarafından plaketler verilirken, yapılan galaya gelen Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’te filmin yönetmeni Haydar Işık’a verdiği plaket ile habercilerin objektiflerine girmiş oldu. Filme sponsor olan Ayancık’lı iş adamı Rafet Orhan’a plaketini ise Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy verdi.

Verilen plaketlerin ardında gösterime girecek filmi izlemeye gelenlerin yoğun ilgisi karşısında tek seans oynanacak olan 2018 yapımı korku ve gerilim filmi Zifir-i Azap 3 seansa çıkarıldı.

Tarih:09 09 2018 19:26(1517)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ