logo

Boyabat’ta Polis Denetimleri Sıklaştırdı

1 Mayıs 2020 Nisan ayının son günü olan 30 Nisan 2020 Perşembe günü Boyabat İlçemizde bulunan ticari amaçlı faaliyet gösteren işletmeler, kapalı olması gereken umuma açık işyerleri, özel servisler, metruk binalar, park ve bahçeler ile mesire alanları Boyabat İlçemiz Emniyet Görevlileri tarafından, Kovid-19 Pandemi kapsamında her zaman olduğu gibi sıkı  bir şekilde  denetlendi.

Denetlemeler esnasında; daha önceleri defalarca ikaz edilmesine rağmen Kovit-19 Pandemi kapsamında alınan ve akabinde uyulması gereken hususlara uymayan birçok 20 yaş altı, 65 yaş üstü, sosyal mesafeyi ihmal eden, maske takmayan işletme sahiplerine ve diğer vatandaşlara İlçe Hıfzıssıhha Kurul Kararları gereğince İdari Para Cezası kesildiği öğrenildi.

Ayrıca, yine denetlemeler esnasında Boyabatlı vatandaşlarımız; biraz daha sabır göstererek, çocuklarımıza sağlıklı bir gelecek bırakmak için bir süre daha EvdeKalmaları yönünde ikaz edildiler.

Bizde Ezgi FM  Boyabat gazetesi  olarak bu uğurda ki tüm güvenlik güçlerimize teşekkür eder, bu tür uygulamaların Boyabat Halkının sağlığı ve geleceği için tekrarlanmasını arzu ederiz.

Haber Merkezi

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ