logo

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Neden Kuruldu?


admin
ezgifm@hotmail.com

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Neden Kuruldu?
Genel Başkanı Kim?
MCP Neden İdeoloji Partisi Değil?
MCP Neler Yapacak
Milliyetçi Cumhuriyet Partisine Halk Ne İçin Oy Verecek?
İktidar ve mevcut muhalefet partilerinin uyguladığı politikaları yeterli ve olumlu bulmayarak; iktidar ve muhalefette ciddi eksiklikleri görerek 83 milyona hizmet için kuruldu.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisinin Genel Başkanı Kimdir?
Fehmi Hataş
Fehmi Hataş, Kırıkkale doğumlu ve 52 yaşındadır. Kendisi Ankara’da ikamet etmektedir. Esnaf ve iş adamıdır. Şeffaf, ilkeli duruşu ile hak ve hakikat yolundadır.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Neden İdeoloji Partisi Değil?
Türkiye Cumhuriyeti Devleti bayrağı altında yaşayan Türk, Kürt, Arap, Alevi, Sünni, Roman, Gayrimüslim… Dili, dini, ırkı, mezhebi ayrı olan çok insan yaşıyor. MCP olarak her kesime eşit olduğumuz ve olmaya da devam edeceğimiz için 83 milyonu bir çatı altında toplayarak, eşit bir şekilde siyaset ve hizmet yapacağız. Partimiz, herkesin ve her kesimin görüşüne saygı duyduğumuz için ideoloji yerine bir bütün olmayı tercih etmiştir. Türkiye’yi halk ile birlikte yöneteceğiz.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Neler Yapacak?
Eğitim, üretim, sağlık, adalet, hak, hukuk, emek, emekli, emekçi, işçi, öğrenci, çiftçi, esnaf, işveren, yolsuzluk, yoksulluk gibi her alanda reform yaparak, kimsenin adaletsiz şekilde yaşamasına müsaade etmeyecek.
Hiç kimse geçinme korkusu yaşamayacak.
Her canlıya şefkat edilecek.
İnsanlar vergi, faiz, ceza, yasak, düşünce özgürlüğü için korku içinde yaşamayacak.
Milliyetçi Cumhuriyet Partisine Halk Neden Oy Vermeli?
Milliyetçi Cumhuriyet Partisi iktidarında, yerel yönetimlerinde, ayrımcılığın, yandaşlığın, ötekileştirmenin, yolsuzluğun, yoksulluğun ve hukuksuzluğun yeri yoktur. Çünkü insana ve insanlığa hizmet vererek herkes hat ettiği hizmeti ve ödülü alacaktır.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi, halk için kuruldu ve halkın partisidir. Halkın sorunlarını en iyi bilen, yolsuzluğa, hukuksuzluğa, açlığa, sefalete, ayrımcılığa karşı olan; mağdur olmuş, saf, temiz, samimi, şeffaf kişilerden oluşan kadrolar tarafından partimiz kurulmuştur. Bu yüzden halkımızın yaşadığı tüm sorunları biliyoruz. Destekleyin, geliyoruz diyerek; 83 milyonun oyuna talip olduğumuz için halkımız hiç tereddüt etmeden Milliyetçi Cumhuriyet Partisine oy verecek.

Saygılarımla Turgut Kılıç

TURGUT KILIÇ
Milliyetçi Cumhuriyet Partisi
Genel Başkan yardımcısı
İstanbul İl Başkanı

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Boyabat’ta Öğrenci Servisi Yoldan Çıktı 4 Yaralı

  26 Kasım 2021 Genel, Gündem, Tüm Manşetler

  Boyabat'ta öğrenci servisi yoldan çıktı 4 yaralı ! Boyabat'ta öğrencileri taşıyan servis minibüsünün yoldan çıkarak duvara çarpması sonucunda 4 kişi yaralandı. Sinop'un Boyabat İlçesinde öğlen 12:30 sıralarında Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi öğrencilerini taşıyan okul taşıtı Boyabat İtfaiye Kavşağı'na gelmeden yoldan çıktı. Sürücüsünün hakimiyetinden çıkan servis minibüsü kaldırıma çıktı ve bölgede bulunan duvara çarparak durabildi.Minibüste bulunan üç öğrenci ve minibüs şoförü yaralandı.Yaralılar 112 Acil Servis Ekipleri tarafı...
 • Sinop İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz ŞANLAN Sert Tepki Gösterdi

  21 Kasım 2021 Eğitim, Genel, Gündem, Tüm Manşetler

    Sinop İYİ Parti İl başkanı Yılmaz ŞANLAN Sinop Gençlik Spor İl Müdürlüğü bünyesinde alınacak personel alımına sert tepki gösterdi. Konu ile ilgili   açıklama  yapan Sinop İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz ŞANLAN "30 Ekim tarihinde iktidar yetkililerine, "Gençlik Spor İl müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere, noter kurası ile eleme yapılıp, akabinde mülakat ile işe alınacak personelin belirlenmesinde liyakat ve ihtiyaç durumuna göre adil bir alım yapılmasını arzuluyoruz. Süreci yakinen takip etmekteyiz." şeklinde samimi bir çağrı yapmıştı...
 • Damak Zevkinize Özel Etli Çiğ Köfte Tükenmeden Şahin Pasta Bistro’ya Uğramalısınız

  13 Kasım 2021 Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Ülkemizin geleneksel lezzetlerinden olan etli çiğ köfte acı sevenler için sadece bir yiyecek değil aynı zamanda tutkudur. Saymakla bitmeye faydalarının yanı sıra, yapımında kullanılan malzemeler düşünüldüğünde aynı zamanda alçak gönüllü bir yiyecek olduğunu da biliyoruz. Bunun için sizlerin damak zevki için saatlerimizi harcayıp bu lezzeti Şahin Pasta Bistro olarak hazırladık.   Geleneksel etli çiğ köfte artık sadece ev eğlencelerinde hazırlanmamakla birlikte Boyabat Şahin Pasta Bistro'da bulabilirsiniz.  Artık etli  çiğ köftemiz  or...
 • Boyabat’ta Kaza Yapan Kamyon Vinç Yardımı İle Kaldırıldı

  12 Kasım 2021 Genel, Köşe Yazıları

  Sabah 08.30 sıralarında Boyabat Adnan Menderes Bulvarından kontrolden çıkarak duvara çarpan ve  sürücüsünün yaralanmasına neden olan kamyon kaza yerine getirilen vinç ile kaldırılarak Boyabat Sanayi sitesine götürüldü https://youtu.be/BBmQpuPfa3U...