logo

Eski MHP İl Başkanından, MHP İl Başkanına Zehir Zemberek Sözler

10 Şubat 2020 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sinop İl Başkanı Ali Çakır, yaptığı basın açıklamasında  son günlerde parti teşkilatımız ve yönetimi ile alakalı yalan, yanlış bilgi kirliliği oluşturmak suretiyle, kendini partili gibi gösteren bir takım menfaat ve çıkar gruplarının kifayetsiz muhterislere özgü paylaşımlarla, davamıza fitne ve fesatlık karıştırıp, davamıza zarar vermeye çalıştıklarını üzülerek görmekteyim.

 

Ülkücüler şerefli, onurlu, ilkeli, şahsiyetli insanlar olarak davasının, liderinin emrindedirler. Liderine, teşkilatına her türlü edepsiz laflar söyleyen kişiler, ülkücü hareketin içinde olamazlar. Bunlar menfaat şebekesidir. Ülkücüyüz, güçlüyüz, davamızı, liderimizi en yükseklere çıkaracağız.Sinop’ta ülkücü hareket il ve ilçe yönetimleri ile ayakta ve uyum içinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz, Kendilerini ülkücü gibi gösterip, ne yaptıklarını, davamızı nerelere getirdikleri, tüm Sinop halkının malumudur. Geçmişin tekrarı olmayacak.” sözlerine eski il başkanından büyük tepki geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sinop eski İl Başkanı Mehmet Şişek,yaklaşan ,il kongresi için destek verdiği  başkan adayı Okan Erbul için kulis çalışmaları devam ederken, Şişek,mevcut İl Başkanı Ali Çakır’ın yerel basına verdiği yazılı açıklamasına ise çok sert tepki gösterdi ve ağır sözler sarf ederek çeşitli ithamlarda bulundu.

 

İşte Şişek’in Sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşımı:“ Sayın, sözde MHP SİNOP il başkanı Ali Çakır beyefendi. Söyleyeceklerimi çok iyi dinlersen sevinirim. Seni ve varsa ekibini, adam gibi kapalı spor salonuna 1 hafta önce davet ettik. Bu çağrımıza henüz bir cevap maâlesef alamadık. Kapıları kapatalım, ülkücü kardeşlerimizin önünde konuşalım her ne varsa dava adına dedik. Talebimiz sadece buydu.Sen ise hâlâ yerel basına tek başına çıkıyor, absürt açıklamalarda bulunuyor ve kaçak güreşiyorsun. Güya bizlere kendince abuk subuk cevaplar veriyor, aklınca topsuz alanda top çeviririyorsun. Bizleri de burada istemeyerek yazmaya mecbur ediyorsun. Ayıptır bu yaptıkların. Senin bu yaptığına argoda kolpacılık denir. Sıkıntı yok yazarız evvelallah , sen iste yeter ki. Hemde neler yazarız neler. Beyânâtında ki sözlerinle kimi kastediyorsun bilmiyorum. Aslında ne dediğini sende bilmiyor, ağzım var diye konuşuyorsun. Hepsi o kadar. Üzerime ben asla alınmadım dediklerinden. Alınmamda. Ekip arkadaşlarımızın da hiçbirini bağlamaz bu dediklerin. Şimdi seni telefonla arayıp sorsam; abi dersin, sana degil sözlerim aslâ


dersin, kısacası dersinde dersin…..! Böylede bir kişisin sen vesselam. Yüzümüze tövbe hiç birsey diyemezsin.Eyerki; kastettiğin ve aklından geçirdiğin o kişilerden, sözüm ona birtanesi ben isem, şahsımı falan kastetmeye çalışıyorsan, sana diyeceğim şudur; bana ve ülkücülüğüme senin gibi birinin söz edebilmesi için, günde 1000 defa gusül abdestti alması gerekir efendi. Benim bu davaya verdiğim emeğin zekâtını senin 7 zürriyetin bir araya gelse, 1000 senede satın alamaz. Adamsan gel salona, davete icabet et, orda konuşalım. Senelerdir partiyi Sinop ‘ta nasıl sattığını, nasıl ihânetler ettiğini, en son yerel seçimlerde Durağan ve bazı ilçelerimizde yaptığın numaraları, ayak oyunlarını, bizlerde anlatalım orada kardeşlerimize bir bir. Genel başkanımıza daha önce ettiğin hakâretleri, buyur bizzâti beraber orda konuşalım. Cemaâtin önünde hesaplaşalım. Sen 12 eylül öncesinin dev-sol cusu olarak bilinen birisin Sinop ilinde. Ve bu ilde harekete en çok zararı dokunan kişi sensin. Partiyi kişisel çıkar ve menfaâtlerine âlet ettiğini bilmeyen yoktur. Bizleri bir şey bilmiyor mu sanıyorsun sen….? 25 yıllık aktif siyasi yaşantım var benim Sinop ilinde. Ve mhp nin o ilde karakutusu sayılırız Allah’in izniyle. Açalım bakalım karakutuyu icinde neler var herkes bilsin, görsün.Klavye delikanlılığı yapmana gerek yok. Ülkücü hareket yemez bu ucuz numaraları.HODRİ MEYDAN ,buyur gel yüreğin varsa. Korkuyorsan eğer, benim oldugum yerde senin kılına zarar gelmez. Rahat ol. Sana Mehmet Şişek sözüdür. .Haketmeden oturduğun o şerefli koltuktan seni indirmek, bizlerin boynunun borcudur….! Yoksa bizler bu vebâlin altından kalkamayız. Seni, ettiğin o yalanlarında, sandıkta boğacağız o gün o salonda. Bunuda aklının bir köşesine yaz ve edebinle kongreyi bekle……! ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ.

Mehmet Şişek. Mhp Sinop eski il başkanı.

 

 

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ