logo

“Dönen Çarklarına Çomak Soktuğu Çevreleri Rahatsız Etti.”

Son günlerde yaptığı girişimler ile devletin varlığını iyiden iyiye hissettiren Sinop Valisi Köksal Şakalar, dönen çarklarına çomak soktuğu çevreleri rahatsız etti.

Siyasi hiçbir ayrımcılık yapmayan, sadece devletin Valisinin yapması gerekeni yapan Vali Şakalar,bir takım çıkar çevrelerinin hedefi haline getirildi.

İşlerini düzgün yapmayan, devletin memuruna yakışmayacak tavırlar sergileyenler için açtığı idari soruşturmalar ile Siyasi sahiplenmelere göğsünü siper ederek sadece devletinin çıkarlarını düşünerek hareket eden Vali Köksal Şakalar’ın, Sinop’tan alınması için adeta kampanya başlatan bu çevrelere ise cevap Sinoplulardan geldi.“Devleti en iyi şekilde temsil eden,devletin varlığını bizlere hissettiren,güven veren bir valimiz var.Şimdi birilerinin kuyruğuna bastı ki rahatsızlık duymaya başladılar.Bir gurup azınlığın değil halkın dediğine ve isteğine bakmak lazım.Eğer ki Sayın Valimiz bu çıkar çevrelerinin isteği doğrultusunda Sinop’tan alınacaksa bize de bunun hesabını sandıkta sormak düşer. “diyen Sinoplular ,Vali Köksal Şakalar’a destek ve sahip çıktılar.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ