logo

Boyabat’ta Elektronik Hız Tespit Uygulamasına Geçilmiştir. Radara Dikkat!

Boyabat İlçe merkez sınırlarımız içerisinde bu zamana kadar meydana gelen Maddi hasarlı / Yaralamalı Trafik kazalarının önüne geçebilmek için son yıllarda yapılan titiz çalışmalar neticesi trafik kazaların da düşüş yaşanmış lakin yaşanan kazların hem can hemde mal varlığıdaki değer kaybını minimize etmek amacıyla ilçe merkezimizin ana giriş güzergahları özellikle sanayi kavşağın da İlçe Trafik komisyonunca belirlenen hız limitlerine uyulup uyulmadığı konusunda İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce Elektronik hız tespit uygulamasına geçilmiştir.

Bu bahisle Saraydüzü, Durağan ve Karacaören mevkilerinden ilçe merkezimize giriş ve çıkışlar da uyarı Radar levhaları konularak Radar uygulaması haftanın farklı günlerinde ve saatlerinde yoğun olarak yapılacaktır.

Uygulama sonucunda İlce Trafik Komisyonunca belirlenmiş olan hız sınırlarının üzerinde seyreden ve tespit edilen araç ve sürücülerine 2918 sayılı Karayollari Trafik Kanunu ve K.T. Yönetmeliği çerçevesinde İdari para cezası uygulanacaktır.

Kamuoyunun bilgisine arz olunur.
Boyabat Kaymakamlığı

 

trafik,kazası,sanayi,kavşagı,boyabat,sinop,duragan,ezgi,fm1 » Boyabat Haber  Gazetesi Sinop ve Boyabat'ta Sıcak Haber Haber Merkezi-son dakika haberleri  –

trafik,kazası,sanayi,kavşagı,boyabat,sinop,duragan,ezgi,fm8 » Boyabat Haber  Gazetesi Sinop ve Boyabat'ta Sıcak Haber Haber Merkezi-son dakika haberleri  –

Son Dakika Boyabat'ta 14 Yaşındaki Gence Araba Çarptı

Karacaören Köyü Mevkinde Zincirleme Kaza - Haberler- #MaskeTak - Boyabat  Gazetesi

KAZAYI İZLERKEN KAZA YAPTILAR – Sinop Şehir Gazetesi

bafrahaberleri Boyabat'ta kamyonet ile motosiklet çarpıştı: 1 yaralı bafra  haber, bafrahaber, ULUSAL HABER

Share
#

SENDE YORUM YAZ