logo

Boyabat Böyle mi Marka Şehir Olacak?

25 Ekim 2020 Boyabat’ın günlük olarak en fazla ziyaret alan ve bir çok kesimin  Kalebağı’na  gitmek için kullandığı  yol güzergahına vatandaşlar bank istiyor.

Özellikle yaş ortalaması ilerleyen vatandaşlar belediyenin yol üzerinde istirahat etmek amacı ile belirli noktalara bank konulmamasını  yorulduklarında istirahat edebilecekleri yer olmadığından yakındılar. Boyabat’ın günlük yerli ve yabancı en fazla ziyaret alan  yerlerinden birisi olan Kalebağı gezi yolunda vatandaşların dinlenmesi  için bugüne kadar hiç  bir şey yapılmamasına vatandaşlarda şaşkın kalıyor.

Kamuoyu adına soruyoruz…

Boyabat belediye başkanı 6 yılı aşkındır başkanlık yapıyorsunuz.  Marka şehir olmaktan bahsediyorsunuz. Marka şehir olmak  için ilçenin seyir kulesi, cam terası, şatafatlı  belediye binası mı?  olması gerekir. Yoksa vatandaşına çöp sorunu olmayan temiz bir ilçe, sokakları ve havası temiz olan, otopark sorunu olmayan v.b.  sorunları olmayan bir ilçeyle mi MARKA ŞEHİR olunur.

Evde sıkılmış, veya ilçeye misafir gelmiş, hava almak,spor yapmak, hatta adı ne olursa olsun.    Kalebağı gezi yoluna gelen vatandaşlarının yol güzergahına 4 /5  tane maliyeti bile gülünç olan  bank koyamayan bir belediyeciliğin Marka şehirden, güçlü başkandan bahsetmesi sizce ne kadar doğru?

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ