logo

Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü. Vatandaşlar Firmalarla İletişim Kuramıyor.

19 Şubat 2020 Boyabat terminali gelir düzeyi yeterli  gelmeyince sonunda karanlığa gömüldü. Vatandaşlar mağdur, firmalar mağdur, otogar işletmesi mağdur, her ne kadar özel işletmeye sahip olsa da Otogardaki eksiklikler Boyabat belediyesinin sorumluluğundadır. 

 

Büyük hayallerle yapılan Boyabat otogarı hüsran yaşıyor.Vizyon şehir, Abad Şehir Boyabat otogarında  iddialara göre, gelir düzeyi masraflarını karşılamayan otogarda çözümler yerine sürekli sorunlar büyüyor. Taksi durağı olmayan, büfesi olmayan, yeterli düzeyde dolmuş seferleri olmayan, güvenliği bulunmayan ve girişinde Boyabat belediyesi otogarı yazan, Boyabat otogarı  siyaseti beceremeyen  son dönem siyasiler tarafından halk adeta cezalandırılıyor.Telefonları ve internetleri çalışmayan, firmaların yazıhanelerine vatandaşlar ulaşamıyor. 2  gündür iletişimi tamamen duran Boyabat otogarında vatandaşlar yetkililere ateş püskürüyor.  Otogar işletmesi her ne kadar otogara canlılık getirebilmek için emek sarf ediyorsa da yeterli gelmiyor. 

 

Karanlıkta otobüslerin farları ile aydınlanan vatandaşlar” Biz otogar idaresini bilmeyiz. Buranın girişinde çıkışında Boyabat Belediyesi yazıyor. Bir çok şeyi garanti altına almadan belediye yetkilileri halkın malı olan belediyenin otogarını  sorumsuzca birilerine teslim ediyorsa, vatandaşların da mağduriyetinin giderilmesinden de Boyabat belediyesi sorumludur. Bizler güvendik  AK Partiye oy verdik. CİMER e yazmak lazım. Genç genç dediniz getirdiniz deneyim yok’tecrübe yok! Çözüm yok! ” Sorumluluk yok! diye sitemler ettiler

 

Mağduriyet varsa Boyabat belediyesi Sorumlu değilmidir?

 

2020 daha 2.  ayı bitmeden muhtarları toplayıp 2023 hazırlandığını sosyal medya hesabından yazan  Boyabat belediyesi neredeyse hiç bir masrafı olmayan yolcu indirme bindirme noktalarına çözüm getirememişken, geçmiş dönemde verdiği sözleri yerine getirmiş gibi, vatandaşın sorunlarına çözüm üretmek yerine Boyabat’ı 2023 hazırladığını söylüyor. 

Boyabat belediye başkanı   karanlığa gömülen otogarın aydınlanıp, telefon ve İnternet hizmetlerine bir an önce kavuşabilmeleri  vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi için   ne yapacak.

Güçlü Adımı Bırak ĺcraata Baķ…

 

BOYABAT

OTOGARINDAN

GÖRÜNTÜLER

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ