logo

Boyabat Belediye Başkanı Maske Takmama Konusunda Israrlı Davranıyor

Geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutlayan ve manşetlere “Boyabat’ın Kural Tanımaz Başkanı!” diye yansıyan Boyabat belediye başkanı Şefik Çakıcı’nın, tepkilere neden olan haberleri sonrası aynı günde çekilmiş bir doğum günü karesi daha haber merkezimize ulaştı.

Maske takmamakta ısrar eden ve çevresine örnek olması gereken  Boyabat belediye başkanın doğum gününde bir beyaz masa çalışanının çektiği selfieyi yorumsuz olarak yayınlıyoruz.

23 Ekim Cuma Günü Macaristan Ankara Büyükelçisi Viktor Matis, ilçemize gelerek Boyabat Kalebağında açılışı yapılan “Macarın Kuyusu” açılışında da Ak Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Macaristan Ankara Büyükelçisi Viktor Matis başta olmak üzere tüm karede bulunanlar maske kurallara uygun olarak   fotoğraf karesinde yer aldılar.

Aynı karede bulunan Boyabat belediye başkanı Şefik Çakıcı’nın maske takmadan fotoğrafta yer alması akıllarda çeşitli soru işaretleri bırakırken, kuralları hiçe sayıp fotoğraf karesinde maskeli bulunanlara bir mesaj mı vermek istiyor?

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ