logo

Bir Bilette Sen Al Takımına Destek Ol…!

Şimdi Tam Zamanı Bir Bilette Sen Al
Şehrine ve Takımına Destek Ol..!

Saygıdeğer Hemşehrilerimiz

20 Kasım’da İstanbul’da  Bostancı Gösteri Merkezinde İrem DERİCİ’nin Sahne Alacağı Boyabat 1868 Spor Kulübümüze Destek Gecesinde Konser İçin Her Alınan Biletin Şehrimize ve Boyabat 1868 Sporumuza Daha Cok Güç Vereceğini Maddi Olduğu Kadar Manevi Yönden de Kulübün Desteklenmesi Anlamına Geleceğini Bilmenizi İstiyoruz.

Sinopumuzu Boyabatımızı BAL Liginde Temsil Eden Takımımıza Ortak Paydamız Sinop,Ortak Paydamız Boyabat ve Ortak Paydamız 57 Düşüncesiyle  Herkesin Sahip Çıkmasını Bu Amaçla Konser İçin Bilet Alınmasını Teşvik Etmesini Sizlerden Bekliyoruz.

Bizler İnanıyoruz ki ;Birlik Beraberlik İçinde Olduğumuz Sürece Hem Saha İçinde Hem Saha Dışında Daha da Güçlenerek Şehrimizi En Güzel Şekilde Temsil Etmek İçin Gece Gündüz Çalışarak Başarılara İmza Atıp  Sizleri Mahçup Etmeceğiz.

Bu Duygu ve Düşüncelerle; İl ve İlçe Protokoluna, Kamu Kurum ve Kuruluş Temsilcilerine, İş Dünyası Temsilcilerine, Sivil Toplum Örgütleri Temsilcilerine,  İktidar ve Muhalefet Partilerin Yetkili Kurullarına Gurbetteki Hemsehrimize ve Tüm Halkımıza Sesleniyoruz…

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Memleket  Sevdalısı Olan Herkesin İrem DERİCİ Konseri İçin Bilet Almasını Bekliyoruz.

Teşekkürler…Saygılar

BOYABAT 1868 SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

Bilet Satış İletişim Noktalarımız:

İstanbul:05327808857

Boyabat:05543493157

Biletix:
https://www.biletix.com/etkinlik/YAEBY/TURKIYE/tr

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ